Mel Gibson znów w roli bad assa. Zobacz zwiastun filmu “Panama”

Panama Zwiastun
Panama Zwiastun filmu z Gibsonem / Foto Prime: Saban, Yale Prod., Grandave Capital

Mel Gibson jest ikoną kina, czego nikomu nie musi już udowadniać. 66-latek – zdobywca dwóch Oscarów – nie planuje jednak osiąść na laurach i wciąż kontynuuje karierę aktora. Serwis IMDb podaje, że w najbliższym czasie w planach jest realizacja siedmiu (!) filmów z udziałem Gibsona. Ostatnią produkcją w dorobku gwiazdora jest thriller sensacyjny “Panama”, do którego ukazał się pierwszy zwiastun.

Panama Zwiastun nowego filmu z Melem Gibsonem

Fabułę filmu zainspirowały autentyczne wydarzenia. Rzecz dzieje się w 1989 roku w tytułowej Panamie. James Becker (Cole Hauser) jest twardym, byłym żołnierzem Marines, który zostaje wysłany do Ameryki Południowej przez swojego dawnego dowódcę, Starka (Mel Gibson). Ma za zadanie zawrzeć cenną transakcję z grupą groźnych przeciwników, działa pod przykrywką. Nikomu nie może zaufać. Na miejscu toczy się wojna. Becker walczy z zabójcami, a na jego drodze pojawia się też pewna femme fatale. Powrót do domu w całości może okazać się wyzwaniem.

Wbrew tytułowi “Panama” została nakręcona… w Portoryko w styczniu minionego roku. Obraz wyreżyserował pochodzący z Nowego Jorku Mark Neveldine, który wsławił się dwiema odsłonami serii “Adrenalina” z Jasonem Stathamem. Jego ostatni film, “Taśmy Watykanu”, ukazał się siedem lat temu.

Thriller “Panama” ukaże się w czerwcu tego roku w Holandii – daty premier w innych krajach są na razie nieznane. W obsadzie filmu, poza Gibsonem i Hauserem, znajdują się: były partner Luke’a Evansa – Victor Turpin, Charlie Weber, Jackie Cruz, Katie Katzman, Simon Phillips, Kiara Liz, Mauricio Hénao i Jai Stefan.

Panama Zwiastun – wideo

Previous Article
Szalony świat Louisa Waina Premiera

"Szalony świat Louisa Waina" z Benedictem Cumberbatchem - znamy datę polskiej premiery

Next Article
The Contractor Zwiastun

"The Contractor" - Chris Pine rusza na niebezpieczną misję. Zobacz zwiastun filmu akcji

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share