“Star Trek 4” – wracają m.in. Chris Pine, Zachary Quinto i Zoe Saldana

Star Trek 4 Chris Pine
Star Trek 4 Chris Pine i Zachary Quinto w obsadzie filmu / Foto Prime Movies: Kadr z filmu “W ciemność. Star Trek” (2013; Paramount, Bad Robot)

Podczas panelu dyskusyjnego organizowanego przez Paramount Pictures podjęto temat filmu “Star Trek 4”. Nowa odsłona reboota gwiezdnej sagi jest zapowiadana już od kilku lat, ale wciąż nie doszła do skutku. Teraz potwierdzono, że w sequelu powrócą najważniejsi aktorzy, których znamy z poprzednich części.

Star Trek 4 Chris Pine ponownie jako kapitan Kirk

Trwają negocjacje z aktorami – trudno jednak wyobrazić sobie, by któryś z nich miał nie zgodzić się na występ w filmie i odmówić współpracy. W “Star Treku 4” prawdopodobnie wracają więc Chris Pine jako kapitan James T. Kirk, Zachary Quinto (w roli Spocka), Zoe Saldana (Uhura), Karl Urban (w roli doktora McCoya), Simon Pegg (Scotty) oraz John Cho (jako Sulu).

Prace na planie zdjęciowym wystartują w tym roku – nie podano konkretnej daty. Nie są również znane szczegóły scenariuszowe, za to pewnym jest, że J.J. Abrams będzie producentem widowiska. Na reżysera filmu “Star Trek 4” wytypowano Matta Shakmana. Pracował on m.in. przy takich serialach, jak “Gra o tron”, “Dr House”, “Sukcesja”, “Fargo”, “WandaVision” czy “The Boys”. Gwiazdą ostatniej z wymienionych produkcji jest Jack Quaid, który występuje w innym startrekowym serialu – z podtytułem “Lower Decks”.

W przeszłości z projektem wiązany był Quentin Tarantino, który chciał nakręcić typową dla swojego stylu reżyserskiego “wariację” na temat “Star Treka”. Innym kandydatem na reżysera był twórca serialu “Legion”, Noah Hawley.

W filmie “Star Trek 4” nie wystąpi, niestety, Anton Yelchin, który grał postać Pavla Chekova. Aktor zmarł w czerwcu 2016 roku, mając zaledwie 27 lat.

Previous Article
Oppenheimer Jack Quaid

Gwiazdor "Krzyku" i "The Boys", Jack Quaid, w obsadzie nowego filmu Christophera Nolana

Next Article
Halo Serial

Serial "Halo" serwisu Paramount+ przedłużony na 2. sezon... przed premierą pierwszego

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share