Chris Pine wyreżyseruje swój pierwszy film. To komedia kryminalna w stylu kina noir

Poolman Chris Pine
Poolman Chris Pine debiutuje jako reżyser / Foto Prime: Wikimedia Commons

Po dwóch dekadach pracy w charakterze aktora Chris Pine postanowił rozszerzyć swoje zawodowe horyzonty. 41-latek wyreżyseruje swój debiutancki film o tytule “Poolman”. Będzie to komedia kryminalna o mężczyźnie – zupełnym przeciętniaku – który wpada na trop potężnego spisku.

Poolman Chris Pine debiutuje w roli reżysera

Chris Pine nie tylko zadebiutuje jako reżyser, ale będzie też gwiazdorem swojego własnego filmu. Rola główna należy właśnie do niego: jego bohater, Darren, odkrywa spisek i dowiaduje się o oszustwie, które powiązane jest… z dostawą wody. Danny DeVito i Annette Bening wystąpią w filmie jako sąsiedzi głównego bohatera.

Akcja filmu ma toczyć się w Los Angeles. Twórcy zapowiadają “Poolmana” jako skrzyżowanie komedii “Big Lebowski” z kryminałami w stylu noir oraz musicalem “La La Land”. Możliwe, że film będzie miał parodystyczną wymowę.

Producentami “Poolmana” będą Patty Jenkins (“Wonder Woman”), Ian Gotler, Stacey Sher i sam Pine. Aktor przygotował także scenariusz komedii, we współpracy z Gotlerem. Zdjęcia do “Poolmana” mają wystartował w połowie tego roku na terenie Kalifornii.

Previous Article
Occhiali neri Zwiastun

ZWIASTUN: "Occhiali neri" - pierwszy film Dario Argento od 10 lat

Next Article
Men Jessie Buckley

Zobacz plakat nowego filmu Alexa Garlanda - twórcy "Ex Machiny"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share