ZWIASTUN: nowy horror Jordana Peele’a “Nope”. Enigmatyczny trailer podsyci apetyt widzów

Nope Zwiastun
Nope Zwiastun filmu / Foto Prime: Monkeypaw Prod., Universal

Zgodnie z zapowiedzią studio Universal przedstawiło widzom pierwszy zwiastun filmu “Nope”. Nowa produkcja w reżyserii Jordana Peele’a stylistycznie wydaje się bardzo bliska jego poprzednim dokonaniom – oscarowemu “Uciekaj!” (2017) oraz późniejszemu “To my” (2019).

Nope Zwiastun nowego filmu Jordana Peele’a, twórcy Uciekaj!

Gwiazdą nowego horroru Jordana Peele’a jest Daniel Kaluuya – panowie współpracowali wcześniej przy wspomnianym “Uciekaj!”, za który aktor nominowany był do Oscara, Złotego Globu i nagrody BAFTA. W obsadzie “Nope” znajdują się ponadto: Keke Palmer (“Królowe krzyku”), Steven Yeun (“The Walking Dead”), Barbie Ferreira (“Euforia”), Brandon Perea i Michael Wincott. Do pracy przy filmie zaproszono też Jesse’ego Plemonsa, ale odmówił on reżyserowi, tłumacząc, że otrzymał już angaż do roli w “Killers of the Flower Moon” Scorsesego. Peele jest reżyserem, scenarzystą i producentem filmu.

Bohaterami horroru “Nope” są mieszkańcy odizolowanego rancza w Kalifornii, którzy są świadkami upiornych zdarzeń. O fabule niewiele więc wiadomo, wciąż jest ona owiana tajemnicą. Szczegółów narracyjnych nie zdradza nawet dwuminutowy zwiastun, który właśnie ukazał się w sieci – jest on jedną wielką zagadką i na pewno nasili tylko zainteresowanie widzów. Możliwe – i są to jedynie przypuszczenia – że film opowie o inwazji kosmitów na Ziemię.

“Nope” ukaże się w kinach 22 lipca tego roku. Tego samego miesiąca na dużych ekranach zadebiutują widowiska “Thor: Love and Thunder” oraz “Black Adam” z The Rockiem.

Dorobek Jordana Peele’a zamyka ubiegłoroczny horror “Candyman”, do którego 42-latek napisał scenariusz, i którego był producentem.

Nope Zwiastun – wideo

1 comment

Comments are closed.

Previous Article
The Munsters Jorge Garcia

Nowe nazwisko w obsadzie filmu "The Munsters" Roba Zombiego. To gwiazdor "Zagubionych"

Next Article
Ivan Reitman nie żyje

Ivan Reitman nie żyje. Nakręcił m.in. "Pogromców duchów" i "Juniora"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share