Kate McKinnon, gwiazda “Saturday Night Live”, zagra w filmie “Barbie” z Margot Robbie

Barbie Kate McKinnon
Barbie Kate McKinnon dołącza do obsady filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Gwiazda programu “Saturday Night Live”, Kate McKinnon, dołączyła do obsady powstającego właśnie filmu “Barbie”, w którym zobaczymy też Margot Robbie. Obraz reżyseruje Greta Gerwig – aktorka i reżyserka m.in. takich pozycji jak “Lady Bird” czy “Małe kobietki”.

Barbie Kate McKinnon wraz z Margot Robbie w obsadzie filmu o kobiecym pięknie

Film powstaje we współpracy firmy Mattel z wytwórniami Warner Bros., LuckyChap Entertainment i Heyday. O fabule niewiele na razie wiadomo, ale potwierdzono, że Margot Robbie i Ryan Gosling wcielają się w najbardziej nierealistycznie atrakcyjną parę świata – tytułową Barbie i jej chłopaka, Kena.

Nie potwierdzono, jaką postać zagra Kate McKinnon, ale jedno jest pewne: dobór blondynek pośród aktorek nie jest przypadkowy. Po 38-letniej McKinnon – którą ostatnio widzieliśmy w komedii Danny’ego Boyle’a “Yesterday” – na pewno należy spodziewać się humorystycznej kreacji.

Kate McKinnon i Margot Robbie współpracowały wcześniej na planie zdjęciowym dramatu biograficznego “Gorący temat” (2019), który zdobył Nagrodę Akademii Filmowej za najlepszą charakteryzację.

Producentami “Barbie” są Margot Robbie, David Heyman, Tom Ackerley i Robbie Brenner. Scenariusz napisał Noah Baumbach (“Historia małżeńska”). Serwis “Deadline Hollywood” sugeruje, że film nie będzie “bezdusznym” projektem, wykorzystującym popularność zabawek firmy Mattel, a w rękach Gerwig może powstać ambitna historia o standardach piękna we współczesnym świecie.

Previous Article
The Contractor Zwiastun

"The Contractor" - Chris Pine rusza na niebezpieczną misję. Zobacz zwiastun filmu akcji

Next Article
Rzut życia Adam Sandler

Adam Sandler gwiazdą komedii o tematyce koszykarskiej. Zwiastun filmu "Rzut życia"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share