Oscar Isaac w serialu Disney+ “Moon Knight” – zobacz zwiastun

Moon Knight Zwiastun
Moon Knight Zwiastun serialu / Foto Prime: Marvel, Disney Platform Distribution

Studio Marvela zaprezentowało oficjalny zwiastun serialu “Moon Knight”, który ukaże się na platformie Disney+ już pod koniec marca. Oscar Isaac wystąpił w serialu jako mężczyzna cierpiący na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości.

Moon Knight Zwiastun serialu z Oscarem Isaaciem

Twórcą “Moon Knight” jest Jeremy Slater, który maczał palce także przy “The Umbrella Academy” Netfliksa, serialowym “Egzorcyście” czy “Notatniku śmierci”. Oscar Isaac wystąpił w produkcji jako Marc Spector alias tytułowy “Księżycowy Rycerz”. Mężczyzna jest najemnikiem, który cierpi na osobowość mnogą i zostaje uwikłany w nietypową intrygę z udziałem bogów greckich. Jeden z nich to niejaki Khonshu.

Ethan Hawke pojawia się w serialu jako Arthur Harrow, lider kultu, który zachęca Spectora, by ten pielęgnował “mrok” swojej duszy. Aktor wyjawił, że jego postać zainspirował prawdziwy przywódca sekty – David Koresh. Gaspard Ulliel wystąpił w serialu jako Anton Mogart alias Midnight Man. W obsadzie znajduje się też May Calamawy.

Za reżyserię “Moon Knight” odpowiadają m.in. Aaron Moorhead i Justin Benson (“Archiwum 81”, “Spring”), Mohamed Diab oraz aktor George Clooney. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Sześcioodcinkowa produkcja zadebiutuje na platformie Disney+ już 30 marca.

Moon Knight Zwiastun – wideo

Previous Article
Krzyk 6

#Scream6 trendem na Twitterze. Czy powstanie kolejna odsłona serii "Krzyk"?

Next Article
Śmierć nadejdzie dziś 3

"Śmierć nadejdzie dziś 3": Jason Blum zapowiada nadejście sequela

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share