Ethan Hawke jako zamaskowany szaleniec w filmie “The Black Phone”

The Black Phone Ethan Hawke
The Black Phone Ethan Hawke jako groźny psychopata / Foto Prime: “Empire Magazine”; Universal, Blumhouse, Crooked Highway

Magazyn filmowy “Empire” udostępnił zupełnie nowe zdjęcie z horroru “The Black Phone”, który ma ukazać się już na początku przyszłego roku. Fotografia przedstawia głównego aktora, Ethana Hawke’a, w przebraniu mordercy.

The Black Phone Ethan Hawke jako niebezpieczny psychopata

Na zdjęciu widzimy Ethana Hawke’a w roli psychopatycznego zabójcy (pseudonim: “The Grabber”). Gwiazdor ma na sobie charakterystyczną maskę, której czoło zwieńczone jest rogami, a jego twarz nosi na sobie bryzgi krwi. Postać trzyma w dłoni siekierę i zdaje się wskazywać przy jej użyciu na ofiarę. Uważni internauci zauważyli też, że Hawke nosi w filmie “The Black Phone” koszulkę bardzo podobną do tej z komediodramatu “Orbitowanie bez cukru”.

“The Black Phone” to film o Finneyu – nieśmiałym, ale bystrym trzynastolatku, który zostaje porwany przez sadystycznego mordercę. Chłopiec zostaje uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie może krzyczeć do woli – i tak nikt go nie usłyszy. Ze zdumieniem odkrywa, że w pomieszczeniu znajduje się telefon – niby niedziałający, ale przydatny. Za jego pośrednictwem Finney może słyszeć głosy poprzednich ofiar zabójcy. Duchy zrobią, co mogą, by uratować porwanego.

Mordercę gra, oczywiście, Hawke, a scenariusz jest adaptacją książki Joego Hilla. Jedna z masek, użytych w “The Black Phone”, wzorowana jest na wizerunku Lon Chaneya w niemym filmie “Londyn po północy” (1927). Inną zaprojektował Tom Savini.

Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 4 lutego 2022 roku.

Previous Article
Devon Sawa

Devon Sawa wyrachowanym psychopatą w horrorze od twórców "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną"

Next Article
After Ocal mnie gdzie obejrzeć

Premiery CANAL+: "After. Ocal mnie". Najgorętszy film roku już na VOD

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share