Nowy serial serwisu Netflix: “Archive 81” od Jamesa Wana. Zobacz zwiastun

Archive 81 Zwiastun
Archive 81 Zwiastun / Foto Prime: Netflix

W połowie stycznia na platformie Netfliksa zadebiutuje nowy serial “Archive 81”, którego współtwórcą jest James Wan (autor “Obecności”). Historia osadzona w świecie tajemniczych taśm wideo i zrealizowana w konwencji found footage na pewno zmrozi krew w żyłach widzów. Gigant VOD właśnie zaprezentował oficjalny zwiastun serialu.

Archive 81 Zwiastun nowego serialu Netfliksa

Premiera “Archive 81” odbędzie się już 14 stycznia. Mamoudou Athie występuje tu jako Dan Turner – archiwista, który ima się nietypowego zlecenia. Ma odrestaurować kolekcję uszkodzonych kaset VHS – wszystkie pochodzą z 1994 roku. Mężczyzna trafia na taśmy nagrane przez dokumentalistkę Melody Pendras (Dina Shihabi), która prowadziła śledztwo w sprawie groźnej sekty. Dan wierzy, że może uratować Melody – choć rzekomo ćwierć wieku temu spotkała ją straszliwa śmierć.

W obsadzie serialu Netfliksa znajdują się również Martin Donovan, Julia Chan, Matt McGorry, Ariana Neal, Daniel Johnson i Evan Jonigkeit. Jedną z reżyserek “Archive 81” jest Rebecca Thomas, kojarzona ze swoją pracą przy kultowym “Stranger Things”.

James Wan jest jednym z producentów serialu. Natomiast wśród reżyserów znajdują się też m.in. Justin Benson i Aaron Moorhead. Ten duet pracował przy tak cenionych indie-horrorach jak “Spring”, “Resolution” czy “Nieskończony”. Nowe widowisko Netfliksa liczy sobie osiem odcinków.

Archive 81 Zwiastun – wideo

Previous Article
Chris Evans jako Gene Kelly

Chris Evans zagra ikonę musicalu - Gene'a Kelly'ego

Next Article
Kitbag Vanessa Kirby

Vanessa Kirby w obsadzie nowego filmu Ridleya Scotta. Zastąpi Jodie Comer

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share