“Śmierć nadejdzie dziś 3”: Jason Blum zapowiada nadejście sequela

Śmierć nadejdzie dziś 3 Kiedy premiera? Czy film powstanie? Jason Blum odpowiedział na to pytanie za pośrednictwem Twittera.
Śmierć nadejdzie dziś 3
Śmierć nadejdzie dziś 3 – czy film powstanie? / Foto Prime: Blumhouse, Universal Pictures

Zarządca studia Blumhouse Jason Blum zdradził, że “Śmierć nadejdzie dziś 3” to projekt, który ma duże szanse na realizację. To, czy powstanie zależy w znacznej mierze od wytwórni Universal (oficjalnego dystrybutora). Blum wyjawił, że niedawno “coś ruszyło w temacie” kontynuacji.

Śmierć nadejdzie dziś 3 – czy powstanie? Na pytanie odpowiada Jason Blum

Jason Blum stworzył na Twitterze post, w którym zachęca internautów do zadawania mu pytań dotyczących jego filmów. Większość fanów zainteresowana jest nadchodzącą odsłoną serii o Michaelu Myersie (“Halloween Ends”), ale pojawiło się także kilka zapytań o “Śmierć nadejdzie dziś 3”.

Pierwsza część komedio-horroru miała premierę w 2017 roku i zarobiła ponad 125 mln dolarów na całym świecie – przy budżecie poniżej 5 milionów. Film był wielkim sukcesem i doczekał się sequela. Reżyser obu odsłon “Śmierć nadejdzie dziś”, Christopher Landon, zajął się następne innym projektem – slasherem “Piękna i rzeźnik”, który również uderzał w czarnokomediowe tony. Jednak Blumhouse wciąż wraca do tematu trzeciej części “Happy Death Day”. W wywiadzie dla serwisu “Collider” sprzed trzech miesięcy Jason Blum wyjawił, że “ma pewien plan” oraz “nie pożegnał się” jeszcze z serią i jej bohaterką (graną przez Jessicę Rothe Tree Gelbman).

Na Twitterze Blum odpowiedział na jedno z pytań o “Śmierć nadejdzie dziś 3”, mówiąc: “Coś ruszyło w tym temacie. Tyle mogę zdradzić.”

Christopher Landon skończył właśnie pracę przy filmie Netfliksa “We Have a Ghost” (w roli głównej Jennifer Coolidge). Czy rozpocznie wkrótce zdjęcia do “Happy Death Day 3”? Dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Śmierć nadejdzie dziś 3 – Jason Blum zwiastuje nadejście sequela

Previous Article
Moon Knight Zwiastun

Oscar Isaac w serialu Disney+ "Moon Knight" - zobacz zwiastun

Next Article
Księga Boby Fetta Danny Trejo

Danny Trejo na planie zdjęciowym serialu "Księga Boby Fetta"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share