Reklama

“Śmierć nadejdzie dziś 3”: Jason Blum zapowiada nadejście sequela

Śmierć nadejdzie dziś 3 Kiedy premiera? Czy film powstanie? Jason Blum odpowiedział na to pytanie za pośrednictwem Twittera.
Śmierć nadejdzie dziś 3
Śmierć nadejdzie dziś 3 – czy film powstanie? / Foto Prime: Blumhouse, Universal Pictures

Zarządca studia Blumhouse Jason Blum zdradził, że “Śmierć nadejdzie dziś 3” to projekt, który ma duże szanse na realizację. To, czy powstanie zależy w znacznej mierze od wytwórni Universal (oficjalnego dystrybutora). Blum wyjawił, że niedawno “coś ruszyło w temacie” kontynuacji.

Śmierć nadejdzie dziś 3 – czy powstanie? Na pytanie odpowiada Jason Blum

Jason Blum stworzył na Twitterze post, w którym zachęca internautów do zadawania mu pytań dotyczących jego filmów. Większość fanów zainteresowana jest nadchodzącą odsłoną serii o Michaelu Myersie (“Halloween Ends”), ale pojawiło się także kilka zapytań o “Śmierć nadejdzie dziś 3”.

Pierwsza część komedio-horroru miała premierę w 2017 roku i zarobiła ponad 125 mln dolarów na całym świecie – przy budżecie poniżej 5 milionów. Film był wielkim sukcesem i doczekał się sequela. Reżyser obu odsłon “Śmierć nadejdzie dziś”, Christopher Landon, zajął się następne innym projektem – slasherem “Piękna i rzeźnik”, który również uderzał w czarnokomediowe tony. Jednak Blumhouse wciąż wraca do tematu trzeciej części “Happy Death Day”. W wywiadzie dla serwisu “Collider” sprzed trzech miesięcy Jason Blum wyjawił, że “ma pewien plan” oraz “nie pożegnał się” jeszcze z serią i jej bohaterką (graną przez Jessicę Rothe Tree Gelbman).

Na Twitterze Blum odpowiedział na jedno z pytań o “Śmierć nadejdzie dziś 3”, mówiąc: “Coś ruszyło w tym temacie. Tyle mogę zdradzić.”

Christopher Landon skończył właśnie pracę przy filmie Netfliksa “We Have a Ghost” (w roli głównej Jennifer Coolidge). Czy rozpocznie wkrótce zdjęcia do “Happy Death Day 3”? Dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Śmierć nadejdzie dziś 3 – Jason Blum zwiastuje nadejście sequela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
Moon Knight Zwiastun

Oscar Isaac w serialu Disney+ "Moon Knight" - zobacz zwiastun

Next Article
Księga Boby Fetta Danny Trejo

Danny Trejo na planie zdjęciowym serialu "Księga Boby Fetta"

Related Posts
Total
3
Share