Disney+ szykuje kontynuację słynnego “Goonies” w formie serialu

Goonies Serial
Goonies Serial Disneya w przygotowaniu / Foto Prime: Warner Bros., Amblin Entertainment

W ostatnich latach kino, telewizję i platformy VOD zalała fala nostalgii. Popularność produkcji jak “Stranger Things” powoduje, że widzowie z wypiekami na twarzy wypatrują kolejnych tworów inspirowanych latami osiemdziesiątymi. Wie o tym koncern Disneya, który szykuje serial na podstawie słynnego filmu przygodowego “Goonies”.

Goonies Serial Disneya na podstawie kultowego filmu

Bohaterami serialowej wersji “Goonies” będą trzej studenci oraz ich profesor. Zespół próbuje odtworzyć kultowy film z lat osiemdziesiątych w całości, powtarzając wszystkie sceny z udziałem aktorów (w oryginale grali m.in. Corey Feldman, Sean Astin i Josh Brolin). Serial prawdopodobnie będzie nosił tytuł “Our Time”. W realizację zaangażowano wytwórnie Amblin i The Donner Company. Pierwsza należy do Stevena Spielberga.

Serial będzie więc opowieścią o naśladowcach ekipy z “Goonies” i ma mieć metafikcyjny charakter. Na razie nie wybrano jeszcze obsady serialu i nie wiadomo, kiedy ekipa realizacyjna wejdzie na plan zdjęciowy.

Tytuł roboczy serialu brzmiał “Untitled Film Re-Enactment Project”. Pilota przygotowała Sarah Watson i próbowała sprzedać projekt telewizji Fox. Stacja zrezygnowała, uznając, że to historia dla “zbyt młodych” widzów.

Film “Goonies” Richarda Donnera (1985) opowiadał o szkolnych przyjaciołach, którzy znajdują wyjątkową mapę. Ma ona naprowadzić dzieci na ukryty skarb piratów.

Goonies Serial na bazie słynnego filmu w fazie przygotowań

Previous Article
Severance Zwiastun

Zwiastun serialu Bena Stillera. W obsadzie Christopher Walken i Patricia Arquette

Next Article
Spider-Man 4

"Spider-Man 4" na pewno powstanie. Już znajduje się w fazie przygotowań

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share