John Cena przeklina przed uczniami szkoły podstawowej: nowy zwiastun “Peacemakera”

Peacemaker Zwiastun
Peacemaker Zwiastun typu “red-band” / Foto Prime: Kanał HBO Max w serwisie YouTube; Warner Bros., Troll Court Entert., The Safran Comp.

Na oficjalnym kanale HBO Max w serwisie YouTube pojawiła się wyjątkowa zapowiedź wideo nadchodzącego serialu “Peacemaker”. W dowcipnym zwiastunie John Cena zaprasza widzów na nadchodzącą premierę odcinkowej produkcji ze swoim udziałem.

Peacemaker Zwiastun nowego serialu z Johnem Ceną

Nowy zwiastun serialu jest materiałem typu red-band trailer – klipem pełnym przekleństw i scen przemocy. Wideo rozpoczyna się od ujęcia na Johna Cenę, który stoi przed kamerą w przebraniu tytułowego bohatera i mówi:

– Witajcie! Tu Peacemaker, gwiazdor “Peacemakera”. Nakręciłem ten wulgarny zwiastun specjalnie dla was. Możecie być pewni, że wprawi was w cholerne osłupienie.

Następnie przedstawiona zostaje scena z serialu: główny bohater gości w szkole podstawowej, gdzie opowiada najmłodszym o swojej “pracy” (polegającej na brutalnych zabójstwach). Jeden z uczniów pyta Peacemakera, czy kiedykolwiek poznał Wonder Woman, a ten odpowiada: “na jednym przyjęciu praktycznie rozbierała mnie wzrokiem”. Komentarz nie podoba się nauczycielowi, którzy z zażenowaniem obserwuje sytuację z drugiego końca sali lekcyjnej.

Peacemaker Gdzie obejrzeć superbohaterski serial na podstawie DC Comics?

John Cena występuje w serialu jako Christopher Smith. Jego wzniosła, tytułowa ksywka to, oczywiście, ściema i ironiczne zagranie ze strony twórców. Peacemaker to bowiem na wpół obłąkany, do bólu patriotyczny, a przy tym pozbawiony litości zabójca, który “pokój” chce osiągnąć za wszelką cenę.

Mężczyzna ma swoją własną definicję prawa i porządku; posunie się bardzo daleko, by spełniły się jego cele. Rzecz dzieje się wkrótce po wydarzeniach z “Legionu samobójców” (2021), a widzowie uczestniczą w misjach wykonywanych przez Peacemakera. W obsadzie znajdują się też Robert Patrick (“Terminator 2: Dzień sądu”), Steve Agee, Danielle Brooks i Freddie Stroma.

W Stanach Zjednoczonych “Peacemaker” będzie miał swoją premierę 13 stycznia na platformie HBO Max, a w Polsce pierwszy odcinek powinien zadebiutować na HBO GO.

Peacemaker Zwiastun – wideo

Previous Article
Umbrella Academy Sezon 3

Powraca serial "Umbrella Academy". Netflix pokazał plakaty promujące nowy sezon

Next Article
Czerwona nota 2

Producent "Czerwonej noty": "Sequel powstanie, jeśli będą chcieli tego fani"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share