Producent “Czerwonej noty”: “Sequel powstanie, jeśli będą chcieli tego fani”

Czerwona nota 2
Czerwona nota 2 – możliwe, że powstanie sequel przebojowego filmu Netfliksa / Foto Prime: Netflix, Flynn Picture, Bad Version

“Czerwona nota” zadebiutowała na Netfliksie jesienią i, kolokwialnie rzecz ujmując, “pozamiatała” konkurencję. Komedia z The Rockiem i Ryanem Reynoldsem zyskała miano najpopularniejszej produkcji w historii premier giganta VOD. Producent filmu Hiram Garcia powiedział niedawno, że sequel jest całkiem możliwy.

Czerwona nota 2 – Hiram Garcia o możliwym sequelu

Realizacja filmu wyniosła aż 200 mln dolarów, więc twórcom powinno zależeć na nakręceniu sequela. Potencjalnie Netflix nie powinien widzieć przeszkód, by takowy powstał. Obraz ukazał się w listopadzie i w weekend premierowy pobił rekord na najchętniej oglądaną produkcję serwisu streamingowego. Po dwudziestu ośmiu dniach dalej triumfował w notowaniach Top 10 Netfliksa dookoła świata, a pod koniec grudnia Netflix ogłosił, że “Czerwoną notę” oglądano w miesiąc po premierze łącznie… 364 mln godzin. Co ciekawe film ukazał się też w kinach w wybranych rejonach.

Choć “Czerwona nota” nie zachwyciła krytyków, kontynuacja wydaje się nieuchronna. Do tego tematu odniósł się producent Hiram Garcia w wywiadzie dla portalu “Collider”, gdzie powiedział, że “jedynka” może dać początek całej serii filmowej:

— Ostatecznie decyzja należy do fanów – to oni zdecydują, czy chcą kontynuacji. Jeśli tak, będziemy gotowi, by takowa powstała. (…) Zawsze wiedzieliśmy, jak chcemy, by skończyła się “Czerwona nota”, ale mamy też pewne pomysły, jak dalej mogłaby potoczyć się ta historia.

Według plotek sam Netflix bardzo chciałby, aby powstała “Czerwona nota 2″. Z kolei reżyser Rawson Marshall Thurber wyjawił serwisowi “The Hollywood Reporter”, że jeśli sequel otrzyma “zielone światło” od giganta VOD, ekipa chciałaby od razu ruszyć z produkcją dwóch kontynuacji jednocześnie.

W “Czerwonej nocie” grają Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadot i Chris Diamantopoulos. Johnson występuje w filmie jako John Hartley – profiler agencji FBI – a Reynolds i Gadot pojawiają się jako rywalizujący ze sobą kryminaliści.

Previous Article
Peacemaker Zwiastun

John Cena przeklina przed uczniami szkoły podstawowej: nowy zwiastun "Peacemakera"

Next Article
Morbius Premiera

Premiera marvelowskiego "Morbiusa" przesunięta o ponad dwa miesiące

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share