John Cena i Kathy Bates w politycznym thrillerze o wyborach prezydenckich

John Cena i Kathy Bates
John Cena i Kathy Bates / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

John Cena (“Legion samobójców: The Suicide Squad”) i Kathy Bates (“Misery”, “American Horror Story”) wystąpią w thrillerze politycznym “The Independent”. Będzie on opowieścią o wyjątkowo emocjonujących wyborach prezydenckich w USA. Na planie duet będzie pracował z reżyserką Amy Rice, która była nominowana do nagrody Emmy za dokument “Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy” (2009).

W obsadzie filmu z gatunku political fiction znajdują się też Jodie Turner-Smith (“Bez skrupułów Toma Clancy’ego”) i Brian Cox (“Sukcesja”).

John Cena i Kathy Bates w thrillerze politycznym The Independent

O filmie “The Independent” usłyszeliśmy po raz pierwszy w połowie miesiąca. Ponoć zdjęcia wystartują za niewiele ponad miesiąc w Nowym Jorku, a produkcję sfinansuje przedsiębiorstwo The Exchange. John Cena i Jodie Turner-Smith grają w filmie role pierwszoplanowe – były wrestler wystąpi jako niezależny kandydat na prezydenta. Kathy Bates będzie natomiast pierwszą w historii kobietą ubiegającą się o tytuł głowy państwa. Nie wiadomo, w jakim przedziale czasowym dzieje się film.

Akcja “The Independent” toczy się podczas najistotniejszych wyborów prezydenckich w historii Stanów Zjednoczonych. Młoda dziennikarka o idealistycznych zapędach (Turner-Smith) wpada na trop politycznej konspiracji i zawiązuje sojusz ze swoim idolem (Brian Cox). Los wyborów, a może nawet całego kraju znajduje się w jej rękach. Autorem fabuły jest debiutant Evan Parter.

W przeszłości scenariusz “The Independent” znalazł się na hollywoodzkiej “Czarnej Liście” jako jeden z najlepszych niezrealizowanych skryptów. Teraz zostanie przekuty w wysokobudżetową produkcję z udziałem aktorskiej śmietanki.

The Independent Amy Rice o politycznej konspiracji

Brian O’Shea, dyrektor generalny firmy The Exchange, powiedział:

— Jesteśmy bardzo podekscytowani na myśl o współpracy z Kathy Bates i Johnem Ceną. Wyjątkowe zdolności aktorskie Kathy i charyzma Johna, jego umiejętność do ekranowych transformacji będą wspaniałymi atutami naszego filmu.

John Cena to dziś jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów charakterystycznych w Hollywood. W tym roku jego aktorskie CV zasiliły przeboje – “Legion samobójców: The Suicide Squad”, “Szybcy i wściekli 9”, “Vacation Friends” – a już wkrótce na platformie HBO Max ukaże się serial “The Peacemaker”, z aktorem w roli tytułowej. Aktor pojawi się również w chińsko-amerykańskiej koprodukcji “Project X-Traction” (u boku Jackiego Chana) oraz w filmie akcji “The Janson Directive” jako torturowany żołnierz.

Kathy Bates pojawiła się niedawno w dramacie “Home” Franki Potente oraz biografii “Richard Jewell” Clinta Eastwooda.

Producentami “The Independent” są Ryan Cunningham, Thea Dunlap, Caddy Vanasirikul i Evan Parter.

Previous Article
Stanley Tucci I Wanna Dance with Somebody

Stanley Tucci legendarnym producentem muzycznym w filmowej biografii o Whitney Houston

Next Article
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" globalnym hitem. Najlepiej zarabiający film w dobie pandemii

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share