Oficjalny plakat serialu “Peacemaker”: John Cena gotów na rozróbę

Peacemaker Serial Plakat
Peacemaker – plakat z serialu HBO / Foto Prime: Twitter.com/HBOMax; WarnerMedia Direct, Troll Court, The Safran Comp., Warner Bros.

John Cena jest gotowy do akcji, a przez “akcję” mamy na myśli krwawą rozróbę. Na oficjalnym profilu HBO Max w serwisie Twitter pojawił się quasi-patriotyczny plakat zapowiadający premierę serialu “Peacemaker”. Pierwszy odcinek wyczekiwanej produkcji trafi na platformę HBO już 13 stycznia.

Peacemaker serial Plakat z zakrwawionym Johnem Ceną

Post z plakatem retweetował John Cena, w którego wpisie czytamy:

— Za każdym superbohaterem stoi ekipa, która wykonuje całą ciężką robotę. #Peacemaker

Wygląda na to, że Cena jest dumny ze swojego nadchodzącego serialu, a widzowie z wypiekami na twarzy wypatrują jego premiery. Pierwszy odcinek wyreżyserował James Gunn, który jest też pomysłodawcą projektu. Serial toczy się po wydarzeniach, jakie znamy z niedawnego filmu “Legion samobójców: The Suicide Squad”.

Ekipę, o której wspomina Cena, w serialu zasilają: Leota Adebayo (znana z “Orange Is the New Black” Danielle Brooks), Emilia Harcourt (Jennifer Holland), Adrian Chase (Freddie Stroma) oraz Clemson Murn (Chukwudi Iwuji). W serialu grają też Robert Patrick, Lochlyn Munro, Steve Agee, Annie Chang i Elizabeth Ludlow.

John Cena występuje w serialu jako Christopher Smith. Jego wzniosła, tytułowa ksywka to, oczywiście, ściema i ironiczne zagranie ze strony twórców. Peacemaker to bowiem na wpół obłąkany, do bólu patriotyczny, a przy tym pozbawiony litości zabójca, który “pokój” chce osiągnąć za wszelką cenę. Mężczyzna ma swoją własną definicję prawa i porządku; posunie się bardzo daleko, by spełniły się jego cele.

Previous Article
How I Met Your Father Zwiastun

Zwiastun serialu "How I Met Your Father", a w nim Kim Cattrall jako narratorka

Next Article
Wednesday Danny Elfman

Danny Elfman i Tim Burton znów będą wspólnie "czarować" - tym razem przy serialu "Wednesday"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share