Powraca serial “Umbrella Academy”. Netflix pokazał plakaty promujące nowy sezon

Umbrella Academy Sezon 3
Umbrella Academy Sezon 3 – nowe plakaty z bohaterami / Foto Prime: Netflix, NBCUniversal Television Distribution, Dark Horse

W 2022 roku na platformie streamingowej Netflix pojawi się 3. sezon serialu “Umbrella Academy”, który wraca na ekrany po dwuletniej przerwie wywołanej przez pandemię koronawirusa. Choć konkretna data premiery jest nieznana, gigant VOD nie przerywa kampanii promocyjnej. Właśnie pokazał zainteresowanym nowe plakaty zapowiadające serial.

Umbrella Academy Sezon 3 – plakaty z serialu

Na minimalistycznych plakatach widzimy grupę zupełnie nowych bohaterów – rodziny Sparrowów. Aktorzy, których widzimy na posterach, to m.in. Justin Cornwell i Jake Epstein. Postacie nie pojawiły się w serialu przed nadchodzącym, 3.  sezonem.

Serial “Umbrella Academy” opowiada o grupie wyjątkowych dzieci, które zostają adoptowane przez ekscentrycznego miliardera – mężczyzna chce, by bohaterowie byli gotowi uratować świat. Ścieżki postaci rozchodzą się na wiele lat, ale ostatecznie znów będą musiały się zejść z powodu nagłej śmierci przyszywanego ojca. W powietrzu wisi atmosfera nadchodzącej apokalipsy. Czy rodzeństwo porzuci dawne konflikty i rozwikła zagadkę odejścia bogacza?

W serialu występują m.in. Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Colm Feore. Produkcja powróciła ze swoim 2. sezonem w lipcu 2020 roku i od tego czasu fani wyczekują nowych odcinków. Na razie wiadomo, że seria trzecia będzie liczyć dziesięć odcinków, a pierwszy z nich jest zatytułowany “Meet the Family” (zapewne w odniesieniu do Sparrowów). Nowymi nabytkami w 3. sezonie “Umbrella Academy” będą aktorzy: Britne Oldford, Cazzie David i Genesis Rodriguez.

Umbrella Academy Sezon 3 – serial Netfliksa wraca z nowymi odcinkami

Previous Article
Spider-Man: Bez drogi do domu Box-office

"Spider-Man: Bez drogi do domu" najlepiej zarabiającym filmem 2021 roku

Next Article
Peacemaker Zwiastun

John Cena przeklina przed uczniami szkoły podstawowej: nowy zwiastun "Peacemakera"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share