John Cena wystąpi w komedii sensacyjnej od twórcy “Uprowadzonej”

John Cena podpadnie latynoamerykańskiemu dyktatorowi – powstaje komedia akcji “Freelance”.
Freelance John Cena
Freelance John Cena zagra żołnierza na nietypowej misji / Foto AZN: Wikimedia Commons

John Cena negocjuje warunki współpracy z reżyserem Pierre’em Morelem. Jeśli panowie znajdą porozumienie, były wrestler wystąpi w komedii sensacyjnej “Freelance”.

Freelance John Cena żołnierzem na nietypowej misji

John Cena ma szansę pojawić się w komedii jako główny bohater – były żołnierz sił specjalnych, który po odejściu z armii wpada w kłopoty finansowe, a jego największym wrogiem zostają… kredyty do spłacenia. Jako tytułowy “freelancer” mężczyzna podejmuje wyjątkowe zlecenie: ma być ochroniarzem reporterki, która wyrusza do Ameryki Południowej, by przeprowadzić wywiad z bezwzględnym dyktatorem. Nie wszystko idzie zgodnie z planem i para znajduje się na celowniku tutejszej grupy przestępczej.

Produkcja filmu “Freelance” ruszy w przyszłym roku na terenie Kolumbii. Budżet oszacowano na 40 mln dolarów. Scenariusz przygotował Jacob Lentz – to pierwszy film kinowy, do którego napisał skrypt. Stanowisko reżysera zajmie Pierre Morel. Lata temu wraz z Luciem Bessonem stworzył on głośny film akcji “Uprowadzona”.

John Cena grał żołnierzy już wielokrotnie: w swoim debiutanckim filmie “W cywilu” (lub “The Marine”), w dramacie wojennym “The Wall”, a także niedawnej komedii “Vacation Friends”. Aktor dostał też rolę torturowanego komandosa Paula Jansona w powstającym obecnie filmie “The Janson Directive”.

Previous Article
Margot Robbie Barbie

Nowy film studia Warner Bros.: Ryan Gosling jako Ken, Margot Robbie w roli Barbie

Next Article
Castle Falls zwiastun

Dolph Lundgren i Scott Adkins walczą o grube pieniądze: zwiastun filmu akcji "Castle Falls"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share