“Clifford. Wielki czerwony pies” doczeka się sequela – Paramount zapowiada jego nadejście

Clifford Wielki czerwony pies sequel
Clifford Wielki czerwony pies Sequel filmu znajduje się w przygotowaniu / Foto Prime: Entertainment One, Paramount, New Republic Pictures

Na początku miesiąca w kinach ukazał się film familijny “Clifford. Wielki czerwony pies” – adaptacja serii książek o tym samym tytule. W Stanach Zjednoczonych obraz zadebiutował na drugim miejscu w notowaniu box-office’u, co dla studia okazało się najwyraźniej wystarczającym sukcesem. Już teraz potwierdzono, że powstanie sequel – “Clifford 2”.

Clifford Wielki czerwony pies Sequel w przygotowaniu

Film ukazał się jednocześnie w kinach i na platformie Paramount+. Serwis “Deadline Hollywood” poinformował, że trwają prace nad kontynuacją. Zyski z dystrybucji symultanicznej okazały się na tyle wysokie, że do współpracy zaproszono tę samą ekipę, która “wyczarowała” pierwszego “Clifforda”.

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy “Clifford 2” ukaże się tylko w kinach, tylko na VOD, czy Paramount znów postawi na dystrybucję dwojaką. Pewne jest, że pierwsza odsłona serii przyniesie twórcom jeszcze większe przychody: film wciąż czeka na premierę w takich krajach, jak Francja, Brazylia, Niemcy, Argentyna, Wielka Brytania, Irlandia, Hongkong, Australia, Korea Południowa czy Rosja.

“Clifford. Wielki czerwony pies” opowiada historię Emily Elizabeth (Darby Camp), która dostaje w prezencie wyjątkowego, czerwonego szczeniaka. W przyszłości wyrasta on na gigantycznego psa, który z trudem mieści się w nowojorskim mieszkaniu. Dziewczynka postanawia odszukać czarodzieja, który pozwoli Cliffordowi odzyskać normalne rozmiary. Para zwraca na siebie uwagę pewnego naukowca o niecnych zamiarach.

W filmie wystąpili m.in. John Cleese, Jack Whitehall, Sienna Guillory, Tony Hale, Horatio Sanz, Russell Wong, Siobhan Fallon Hogan, Kenan Thompson i Rosie Perez.

Previous Article
Mass Effect serial

Powstanie serialowa wersja słynnej gry fantastycznonaukowej "Mass Effect"

Next Article
Chucky serial

"Chucky" - zapowiedź finałowego odcinka serialu. Armia Chuckych planuje krwawą masakrę

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share