“Chucky” – zapowiedź finałowego odcinka serialu. Armia Chuckych planuje krwawą masakrę

Chucky serial
Chucky Serial – zapowiedź odcinka finałowego / Foto Prime Movies: SYFY, USA Network

Serialowa adaptacja “Chucky’ego” powoli zmierza ku końcowi. Stacja SYFY podzieliła się krótką zapowiedzią nadchodzącego odcinka o wymownym – i makabrycznym – tytule “An Affair to Dismember”. W Stanach Zjednoczonych ukaże się on już pod koniec miesiąca, 30 listopada i będzie finałem sezonu.

Chucky Finał sezonu przyniesie dużo niespodzianek

W Polsce sezon 1. “Chucky’ego” nadal nie doczekał się swojej emisji. W USA przeciwnie – od tygodni uchodzi za jedną z ciekawszych telewizyjnych produkcji tego roku. W serialu w ręce nastoletniego Jake’a Wheelera (Zackary Arthur) przypadkiem trafia tytułowa zabawka – chłopak nie wie, że w jej ciele uwięziona jest dusza sadystycznego mordercy, Charlesa Lee Raya. Jake kupuje lalkę na wyprzedaży garażowej i zabiera ją do domu. W okolicy zaczyna dochodzić do straszliwych zbrodni.

Aktorka Fiona Dourif, która gra w serialu podwójną rolę (nie zdradzimy jaką, by nie ujawniać spoilerów), zapowiada, że finał “Chucky’ego” będzie “obłędny” i zaskoczy wielu widzów. Krótki klip promocyjny udostępniony na YouTubie podpowiada, że w ostatnim odcinku 1. sezonu serialu na bohaterów polować będzie nie jeden Chucky, a cała armia morderczych lalek.

W serialu “Chucky” występują weterani cyklu o Charlesie Lee Rayu: Brad Dourif (jako tytułowy Chucky), Jennifer Tilly (Tiffany Valentine), Alex Vincent (Andy Barclay), Fiona Dourif (Nina Pierce) i Christine Elise (Kyle). W obsadzie znajdują się też Devon Sawa, Lexa Doig, Björgvin Arnarson, Alyvia Alyn Lind, Teo Briones, Barbara Alyn Woods oraz Michael Therriault.

Stacja SYFY zapowiada odcinek ósmy jako finał sezonu, a nie serialu w ogóle, co sugeruje, że 2. seria “Chucky’ego” jest możliwa.

Chucky Serial – zapowiedź odcinka finałowego

Previous Article
Clifford Wielki czerwony pies sequel

"Clifford. Wielki czerwony pies" doczeka się sequela - Paramount zapowiada jego nadejście

Next Article
Lekcje języka gdzie obejrzeć

"Lekcje języka" - premiera VOD. W rolach głównych Mark Duplass i Natalie Morales

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share