Box-office: “Furioza” hitem wśród polskich widzów. Znamy wyniki frekwencyjne

Polski box-office znalazł się w rozsypce: film “Furioza” z Mateuszem Damięckim rozbił bank. Świetne wyniki oglądalności w kinach po piątkowej premierze.
Furioza box-office
Furioza Box-office – wyniki / Foto AZN: Kino Świat, Hungry Crocodiles, Grizzly

22 października na ekranach polskich kin ukazała się “Furioza” – nareszcie, chciałoby się napisać, biorąc pod uwagę, jak długo odwlekano jej premierę. Wygląda na to, że na film warto było poczekać. Zyskał on świetną oglądalność i został hitem wśród widzów.

Furioza Box-office w rozsypce – film z Damięckim rozbił bank

Studio Kino Świat – które jest dystrybutorem “Furiozy” – ujawniło, że film został do tej pory obejrzany przez 141 900 widzów. “‘Furioza’ z impetem weszła na ekrany kin” – czytamy w oświadczeniu prasowym firmy dystrybucyjnej.

Na profilu filmu w serwisie Instagram pojawił się wpis z podziękowaniami za tak mocne wyniki po premierze. Bezspoilerową recenzję “Furiozy” przeczytacie pod danym linkiem.

Jedną z głównych ról gra w filmie “Furioza” Mateusz Damięcki. Aktor pojawia się jako gangster o pseudonimie “Golden” – gra wbrew oczekiwaniom i przechodzi na ekranie niezwykłą metamorfozę. Wielu krytyków już teraz mówi o występie życia. Film opowiada o policjantce (Weronika Książkiewicz), która postanawia zakończyć działalność zorganizowanej grupy przestępczej.

Na ekranie Damięckiemu towarzyszą między innymi: Mateusz Banasiuk (jako lekarz rozdarty między spokojnym życiem a kibolską pasją), Konrad Eleryk (jako twardy gangster i henchman “Goldena”), a także Szymon Bobrowski, Janusz Chabior, Cezary Łukaszewicz, Wojciech Zieliński, Łukasz Simlat i Sebastian Stankiewicz.

Previous Article
Wilk lew i ja zwiastun

ZWIASTUN: "Wilk, lew i ja" - film o szacunku dla zwierząt i poszanowaniu przyrody

Next Article
warner tv

Stało się! TNT zastąpione przez Warner TV. Co w ofercie?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share