Regina Hall w sequelu komedii “Zdążyć przed północą”. Będzie też producentką filmu

Midnight Run Regina Hall
Midnight Run Regina Hall w sequelu Zdążyć przed północą / Foto Prime: Showtime, Sony Pictures Television, Shark vs. Bear

Regina Hall (“Nienawiść, którą dajesz”) wystąpi w kontynuacji słynnej komedii “Zdążyć przed północą”. Film z Robertem De Niro z 1988 roku opowiadał o łowcy nagród, który ma postawić przed sądem rezolutnego oszusta finansowego. 

Midnight Run Regina Hall w filmie Zdążyć przed północą 2

O sequelu “Zdążyć przed północą” dyskutowano w Hollywood od lat. Komedia sensacyjna doczekała się trzech kontynuacji telewizyjnych, ale na tę oficjalną, kinową widzowie musieli poczekać dłużej. W okolicy roku 2012 o projekcie z udziałem De Niro, reżyserowanym przez Bretta Ratnera poinformowało studio Universal, ale plany musiały spalić na panewce, bo film nie powstał.

Universal utrzymał jednak prawa do tytułu i właśnie rozpoczął etap preprodukcji. Scenariusz filmu przygotowuje Aeysha Carr, znana ze swojej pracy przy sitcomie “Brooklyn 9-9”. Producentami obrazu będą Regina Hall i Jesse Collins. Robert De Niro prawdopodobnie powróci w roli łowcy nagród Jacka Walsha, a jedna z głównych ról przypadła w udziale Hall.

50-letnia aktorka, niegdyś kojarzona głównie jako Brenda Meeks z serii komedio-horrorów “Straszny film”, w ciągu ostatnich lat przeżywa prawdziwe artystyczne przebudzenie. Na małym ekranie czarowała jako Dawn Darcy w serialu komediowym “Czarny poniedziałek”, a ponadto partnerowała Nicole Kidman w produkcji Hulu “Dziewięcioro nieznajomych”. Za rolę główną w komediodramacie Andrew Bujalskiego “Support the Girls” zdobyła deszcz nagród i wyróżnień (m.in. statuetkę Nowojorskiego Stowarzyszenia Krytyków oraz nominację do Independent Spirit Award).

Previous Article
C'mon C'mon zwiastun

"C'mon C'mon" - zwiastun nowego filmu A24 z Joaquinem Phoeniksem

Next Article
Pitbull premiera

PREMIERA: "Pitbull" Patryka Vegi - w kinach od 11 listopada

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share