Regina Hall w sequelu komedii “Zdążyć przed północą”. Będzie też producentką filmu

Midnight Run Regina Hall
Midnight Run Regina Hall w sequelu Zdążyć przed północą / Foto Prime: Showtime, Sony Pictures Television, Shark vs. Bear

Regina Hall (“Nienawiść, którą dajesz”) wystąpi w kontynuacji słynnej komedii “Zdążyć przed północą”. Film z Robertem De Niro z 1988 roku opowiadał o łowcy nagród, który ma postawić przed sądem rezolutnego oszusta finansowego. 

Midnight Run Regina Hall w filmie Zdążyć przed północą 2

O sequelu “Zdążyć przed północą” dyskutowano w Hollywood od lat. Komedia sensacyjna doczekała się trzech kontynuacji telewizyjnych, ale na tę oficjalną, kinową widzowie musieli poczekać dłużej. W okolicy roku 2012 o projekcie z udziałem De Niro, reżyserowanym przez Bretta Ratnera poinformowało studio Universal, ale plany musiały spalić na panewce, bo film nie powstał.

Universal utrzymał jednak prawa do tytułu i właśnie rozpoczął etap preprodukcji. Scenariusz filmu przygotowuje Aeysha Carr, znana ze swojej pracy przy sitcomie “Brooklyn 9-9”. Producentami obrazu będą Regina Hall i Jesse Collins. Robert De Niro prawdopodobnie powróci w roli łowcy nagród Jacka Walsha, a jedna z głównych ról przypadła w udziale Hall.

50-letnia aktorka, niegdyś kojarzona głównie jako Brenda Meeks z serii komedio-horrorów “Straszny film”, w ciągu ostatnich lat przeżywa prawdziwe artystyczne przebudzenie. Na małym ekranie czarowała jako Dawn Darcy w serialu komediowym “Czarny poniedziałek”, a ponadto partnerowała Nicole Kidman w produkcji Hulu “Dziewięcioro nieznajomych”. Za rolę główną w komediodramacie Andrew Bujalskiego “Support the Girls” zdobyła deszcz nagród i wyróżnień (m.in. statuetkę Nowojorskiego Stowarzyszenia Krytyków oraz nominację do Independent Spirit Award).

Previous Article
C'mon C'mon zwiastun

"C'mon C'mon" - zwiastun nowego filmu A24 z Joaquinem Phoeniksem

Next Article
Pitbull premiera

PREMIERA: "Pitbull" Patryka Vegi - w kinach od 11 listopada

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share