Powstanie serialowa wersja słynnej gry fantastycznonaukowej “Mass Effect”

Mass Effect serial
Mass Effect Serial na bazie kultowej serii gier komputerowych / Foto Prime: EA Polska, BioWare

W Hollywood trwają rozmowy na temat aktorskiej adaptacji serii gier “Mass Effect” (realizowanych przez studio BioWare). Prawdopodobnie powstanie serial, za którego produkcję odpowiedzialny będzie Amazon. Na razie nie wiadomo, kiedy można spodziewać się premiery.

Mass Effect Serial na bazie kultowej serii gier

Serialowa wariacja gry “Mass Effect” ma ukazać na platformie VOD Amazon Prime Video, ponoć “w niedalekiej przyszłości”. Trwają rozmowy biznesowe między gigantem handlowym a reprezentantami Electronic Arts. O nabycie praw do tytułu “Mass Effect” walczy Jennifer Salke.

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, czy bohaterami serialowej wersji “Mass Effect” będą kultowe postacie z gier (jak komandor Shepard, Garrus Vakarian i Liara T’Soni). Równie dobrze w rękach Amazonu może powstać zupełnie oryginalna historia.

Shepard to jeden z głównych bohaterów serii “Mass Effect”. Jest on weteranem Marynarki Przymierza Systemów, który zasila szeregi oddziału Widm i ma za zadanie bronić porządku we wszechświecie. W przeszłości adaptację gry miał przygotować Avi Arad (“Spider-Man: Daleko od domu”, “Venom”), ale nie doszła ona do skutku.

Jeżeli odcinkowy “Mass Efect” faktycznie powstanie, nie będzie to pierwsza przygoda Amazonu z adaptacjami gier. Niedawno ogłoszono, że ma powstać inny serial – bazujący na serii postapokaliptycznych gier fabularnych “Fallout”.

Previous Article
Hiszpański romans premiera

Woody Allen powraca z nowym filmem - znamy datę polskiej premiery. W obsadzie m.in. Christoph Waltz

Next Article
Clifford Wielki czerwony pies sequel

"Clifford. Wielki czerwony pies" doczeka się sequela - Paramount zapowiada jego nadejście

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share