Prolog filmu “Jurassic World: Dominion”. Pięciominutowy fragment trafił do sieci

Jurassic World: Dominion prolog
Jurassic World: Dominion prolog filmu / Foto Prime: Universal, Amblin Entert.

Universal podzielił się pięciominutowym prologiem filmu “Jurassic World: Dominion”, który udostępniono na YouTubie. Klip zabiera widzów w podróż w czasie aż o 65 mln lat wstecz. Poznajemy siedem dinozaurów, które nigdy dotąd nie były “bohaterami” serii o Parku Jurajskim.

Jurassic World: Dominion Prolog filmu

W ubiegłym roku w kinach IMAX pokazano przedpremierowo pięciominutowy fragment “Szybkich i wściekłych 9″, a w tym roku postawiono na film “Jurassic World: Dominion”. Widowiskowa produkcja będzie miała swoją premierę 1o czerwca 2022 roku (w USA). Prolog kontynuacji udostępniono na YouTubie.

Ponoć klip nie jest częścią właściwego filmu, a bardziej jego zapowiedzią – odrębną całością, krótkim metrażem. Najpierw poznajemy grupę nowych dinozaurów w naturalnym dla nich środowisku. Później przedstawiona zostaje scena w kinie samochodowym, gdzie znikąd pojawia się wielki tyranozaur. Wszyscy widzowie uciekają przed nim w popłochu – wszyscy poza jedną namiętnie całującą się parą.

Reżyser Colin Trevorrow zapowiada, że prolog to jedynie “przedsmak” tego, co udało mu się przygotować z wytwórniami Universal i Amblin. Według twórcy film będzie hołdował klasykom Stevena Spielberga. Chris Pratt powraca w filmie “Jurassic World: Dominion” jako Owen Grady – treser dinozaurów, a Bryce Dallas Howard jako Claire Dearing – była dyrektorka parku jurajskiego. W obsadzie znajdują się też Laura Dern, Jeff Goldblum, Sam Neill, Omar Sy, BD Wong, Mamoudou Athie, Daniella Pineda i Scott Haze.

Akcja filmu przeniesie się w czasie o cztery lata do przodu po wydarzeniach z “Jurassic World: Upadłego królestwa”.

Jurassic World: Dominion 5-minutowy prolog

Previous Article
HBO GO Godzilla vs. Kong

Grudniowe premiery w HBO GO: "Godzilla vs. Kong" i "Mortal Kombat"

Next Article
Ray Donovan film

"Ray Donovan" - zwiastun filmu na bazie hitowego serialu kryminalnego

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share