Grudniowe premiery w HBO GO: “Godzilla vs. Kong” i “Mortal Kombat”

HBO GO Godzilla vs. Kong
HBO GO Godzilla vs. Kong i Mortal Kombat premierami grudnia 2021 / Foto Prime: Legendary, Toho, Warner Bros. Pictures

“Godzilla vs. Kong” i “Mortal Kombat” to tytuły dwóch filmów, których fani wypatrywali wyjątkowo nadgorliwie w pierwszej połowie roku. W Stanach Zjednoczonych obie superprodukcje ukazały się na platformie HBO Max, a w Polsce już w przyszłym miesiącu będą dostępne do obejrzenia w HBO GO.

HBO GO Godzilla vs. Kong w katalogu platformy – grudzień 2021

3 grudnia i “Godzilla vs. Kong”, i “Mortal Kombat” zadebiutują w ofercie serwisu HBO GO. Oba tytuły będą miały też premierę telewizyjną parę tygodni później – pierwszy 25 grudnia, a drugi 26 grudnia. Dla wielu będzie to idealny seans na święta.

“Godzilla vs. Kong” w reżyserii Adama Wingarda to wciąż jeden z większych przebojów kinowych 2021 roku (obraz ukazał się jednocześnie na dużych ekranach i na VOD). Widowiskowa produkcja zgarnęła 468 mln dolarów na całym świecie. W filmie wystąpili Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Demián Bichir i Rebecca Hall.

“Godzilla vs Kong” to czwarty film w uniwersum Warner Bros. i Legendary znanym jako MonsterVerse, trzydziesty szósty z kolei film o Godzilli i dwunasty o King Kongu. Główną atrakcją tej odsłony jest, oczywiście, bitwa dwóch ogromnych potworów – w tej części nabrała ona iście epickich rozmiarów.

Pierwszy film z serii o Godzilli ukazał się w 1954 roku – za jego produkcję odpowiadało studio Tōhō. Od tego czasu japońska wytwórnia wydała wiele innych dzieł z gatunku kaijū, ale też sporo animacji i kilka kultowych horrorów. Katalog Tōhō zasilają między innymi: “Mój sąsiad Totoro”, “Ruchomy zamek Hauru” oraz “The Ring: Krąg”.

HBO GO Grudzień 2021 – premiery: m.in. Mortal Kombat

“Mortal Kombat” Simona McQuoida, choć w notowaniach box-office’u zgarnął dużo mniej (83,6 mln USD), zebrał dużo lepsze recenzje krytyków, niż przewidywano przed premierą. Film jest bowiem adaptacją kultowej serii gier komputerowych, a wszystkie poprzednie jej ekranizacje były raczej poniewierane przez dziennikarzy. Tymczasem nowy “Mortal Kombat” chwalony był m.in. za charyzmatyczną obsadę oraz sceny brutalności, które hołdowały growemu oryginałowi.

W filmie grupa wojowników staje do walki w śmiertelnym pojedynku, który odbywa się w świątyni boga Raidena. Wśród aktorów pojawiają się Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Mehcad Brooks, Joe Taslim i Ludi Lin.

Previous Article
Ostatni pojedynek Box-office

Ridley Scott o porażce finansowej "Ostatniego pojedynku": "To wina milenialsów!"

Next Article
Jurassic World: Dominion prolog

Prolog filmu "Jurassic World: Dominion". Pięciominutowy fragment trafił do sieci

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share