Vin Diesel chce, by Dwayne Johnson zagrał w “Szybkich i wściekłych 10”: “Musisz spełnić swoje przeznaczenie”

Dwayne Johnson Vin Diesel konflikt
Dwayne Johnson Vin Diesel konflikt / Foto Prime Movies: YouTube.com

Vin Diesel postanowił zakopać topór wojenny z Dwaynem Johnsonem. Aktorzy poznali się, pracując przy serii “Szybcy i wściekli”, ale z tej znajomości nie narodziła się przyjaźń. Bynajmniej: panów połączył konflikt i wzajemna niechęć do siebie. Teraz Diesel chce powrotu The Rocka do uniwersum “Fast & Furious”.

Vin Diesel chce powrotu Dwayne’a Johnsona do serii “Szybcy i wściekli”

Na Instagramie 54-letni Vin Diesel napisał:

— Mój młodszy bracie, Dwaynie… Nadszedł czas. Świat oczekuje na finałowy, dziesiąty rozdział “Szybkich i wściekłych”. Jak dobrze wiesz, moje dzieci nazywają cię wujkiem Dwaynem. Nie ma świąt, w trakcie których nie dostałbyś od nich życzeń. Nadszedł czas… Spuścizna czeka. Lata temu powiedziałem ci, że dotrzymam obietnicy, jaką złożyłem Pablowi (Paulowi Walkerowi – przyp.). Obiecałem, że pojednamy się i efektem naszej współpracy będzie najlepszy film z serii! Mówię to wszystko prosto z serca… ale musisz się zjawić; nie pozostawaj wobec serii odłogiem, masz bardzo istotną rolę do zagrania. W Hobbsa nie mógłby wcielić się nikt inny. Mam nadzieję, że spełnisz swoje przeznaczenie.

Post aktora zdobył dotąd 1,2 mln polubień. Dwayne Johnson po raz pierwszy pojawił się w piątej odsłonie serii “Szybcy i wściekli” – miało to miejsce w 2011 roku. Wtedy z franczyzą związany był jeszcze Paul Walker (zm. w 2013). The Rock powtórzył rolę Luke’a Hobbsa w “szóstce”, “siódemce” i “ósemce”, a potem dostał własny film (spin-off, “Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”).

Johnson i Diesel nie dogadywali się na planie zdjęciowym i często popadali w konflikty. Producenci uznali, że dla tej dwójki nie ma przyszłości i w “Szybkich i wściekłych 9” nie występuje już The Rock (pojawia się za to John Cena). Czy były wrestler postanowi zagrać w dziesiątej części kultowej sagi? Tego dowiemy się prawdopodobnie wiosną 2023 roku, kiedy obraz ma trafić na ekrany kin.

Previous Article
James Corden Petycja

Petycja: fani musicalu "Wicked" żądają, by James Corden trzymał się z daleka od filmowej adaptacji

Next Article
Pogromcy duchów. Dziedzictwo zwiastun

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo": finałowy zwiastun filmu, a w nim m.in. Paul Rudd

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share