“Ray Donovan” – zwiastun filmu na bazie hitowego serialu kryminalnego

Ray Donovan film
Ray Donovan Film na bazie kultowego serialu / Foto Prime: Showtime

Liev Schreiber powraca jako Ray Donovan. Aktor wystąpił w filmie pełnometrażowym na bazie kultowego serialu kryminalnego z lat 2013-2020. Zostaną w nim przedstawione dalsze losy tytułowego bohatera.

Ray Donovan Film na bazie kultowego serialu

W Stanach Zjednoczonych film ukaże się 14 stycznia 2022 roku na antenie telewizji Showtime – oficjalny, pełny tytuł to “Ray Donovan: The Movie”. Widowisko z udziałem Lieva Schreibera (“Spotlight”, “W deszczowy dzień w Nowym Jorku”) przygotował David Hollander. W przeszłości był on producentem, scenarzystą i reżyserem wielu odcinków serialu.

Premierę filmu zaplanowano na dwa lata po tym, jak pokazany został finał 7. sezonu serialu. Slogan reklamowy filmowego “Raya Donovana” brzmi: “Nie uciekniesz swojemu dziedzictwu”. Wiadomo, że akcja filmu toczy się tuż po zakończeniu ostatniego odcinka. Głównymi bohaterami będą, oczywiście, Ray i Mickey (Jon Voight). Fabuła częściowo ukazana zostanie w formie retrospekcji – dowiemy się więcej o związku tej dwójki.

Schreiber napisał scenariusz filmu wspólnie z Hollanderem. W obsadzie znajdują się też Kerry Condon, Eddie Marsan, Alan Alda, Dash Mihok, David Patrick Kelly, AJ Michalka, Katherine Moennig, Chris Petrovski i Mick O’Rourke.

Filmografię Schreibera zamyka komediodramat “Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” w reżyserii Wesa Andersona.

Ray Donovan Film Zwiastun wideo

Previous Article
Jurassic World: Dominion prolog

Prolog filmu "Jurassic World: Dominion". Pięciominutowy fragment trafił do sieci

Next Article
The Dresden Sun Christina Ricci

Christina Ricci wystąpi w cyberpunkowym filmie sci-fi "The Dresden Sun"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share