WIDEO: scena walki z filmu “Furioza”. Damięcki kontra Książkiewicz

Furioza fragment
Furioza fragment filmu / Foto AZN: Kino Świat, Hungry Crocodiles, Grizzly

Studio Kino Świat udostępniło fragment filmu “Furioza” z udziałem Mateusza Damięckiego i Weroniki Książkiewicz. Brawurowo zagrany i pełen zawrotnej akcji obraz będzie miał premierę w kinach już za cztery dni – 22 października.

Furioza Fragment nadchodzącej premiery z udziałem Damięckiego i Książkiewicz

Twórcy filmu zapowiadają już teraz: ekrany polskich kin zapłoną ogniem. “Furioza” to mocny narracyjnie i wizualnie obraz, który wpisuje się w trend brudnego, przesączonego krwią i potem kina akcji. Doskonale obrazuje to scena walki, którą na YouTubie udostępnił dystrybutor, Kino Świat.

Krótki klip rozpoczyna się w momencie, w którym gangster “Golden” (Mateusz Damięcki) znajduje się na celowniku “Dzikiej” (Weronika Książkiewicz). Twarda policjantka postanawia raz na zawsze zakończyć działalność zorganizowanej grupy przestępczej, do której “Golden” przynależy. Tworzą ją ekstremalni kibice piłki nożnej – ekipa, do której kiedyś sama należała.

Czytaj też: “Furioza” – recenzja przedpremierowa (bez spoilerów)

Na potrzeby filmu “Furioza” główni aktorzy przeszli niebywałą metamorfozę. Widać to zwłaszcza na przykładzie Damięckiego, który tworzy kreację wbrew oczekiwaniom. Jako “Golden” – ogolony na łyso, z obłędem w oczach i nazwą grupy przestępczej wytatuowaną na torsie – jest kimś, kogo nie chcielibyśmy spotkać w ciemnej ulicy. W przeszłości aktor kojarzony był z komediami romantycznymi i adaptacją “Przedwiośnia”.

Poza Damięckim w filmie występują m.in. Mateusz Banasiuk, Wojciech Zieliński, Konrad Eleryk, Janusz Chabior i Szymon Bobrowski.

Furioza Fragment filmu

Previous Article
Black Adam pierwsze spojrzenie

"Black Adam" - pierwsze spojrzenie na film z Dwayne'em Johnsonem

Next Article
One Shot zwiastun

ZWIASTUN: Scott Adkins i Ryan Phillippe w filmie akcji "One Shot"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share