Nowy, oficjalny zwiastun filmu “Furioza”. Kino akcji o polskim środowisku gangsterskim

Furioza zwiastun
Furioza Zwiastun filmu / Foto Prime Movies: Kino Świat

Twórcy filmu “Furioza” od początku powtarzają: chcą, by ich produkcja “rozwaliła system” i przeszła do historii jako dzieło rewolucyjne dla polskiego kina. Nowy zwiastun pokazuje, że są na to szanse. Utrzymana w brudnym i “szorstkim” klimacie opowieść o polskim środowisku gangsterskim ukaże się w kinach już 22 października.

W filmie występują Mateusz Damięcki, Mateusz Banasiuk, Konrad Eleryk, Weronika Książkiewicz i Janusz Chabior.

Furioza Zwiastun filmu

Film “Furioza” sprawia wrażenie wysokobudżetowego, napakowanego wysokooktanową akcją kina gatunkowego z zagranicy. Wygląda na to, że widzowie, którzy pójdą na produkcję Cypriana T. Olenckiego do kin, poczują na sali powiew świeżości.

Oficjalny polski dystrybutor, Kino Świat, podzielił się właśnie zupełnie nowym, oficjalnym zwiastunem. Zawarto w nim wiele z kluczowych dla filmu scen, a także kilka lżejszych, bardziej humorystycznych momentów (na przykład z aktorką Pauliną Gałązką, której przypadła w udziale rola stereotypowej blondynki).

Jedną z głównych ról gra w filmie “Furioza” Mateusz Damięcki. Aktor pojawia się jako gangster o pseudonimie “Golden” – gra wbrew oczekiwaniom i przechodzi na ekranie niezwykłą metamorfozę. Wielu krytyków już teraz mówi o występie życia.

Na ekranie Damięckiemu towarzyszą między innymi: Weronika Książkiewicz (jako skonfliktowana policjantka), Mateusz Banasiuk (jako lekarz rozdarty między spokojnym życiem a kibolską pasją), Konrad Eleryk (jako twardy gangster i henchman “Goldena”), a także Szymon Bobrowski, Janusz Chabior, Cezary Łukaszewicz, Wojciech Zieliński, Łukasz Simlat i Sebastian Stankiewicz.

Czytaj także: Furioza recenzja AZN

W filmie “Furioza” policjantka o ksywce “Dzika” postanawia raz na zawsze zakończyć działalność zorganizowanej grupy przestępczej. Tworzą ją ekstremalni kibice piłki nożnej – grupa, do której kiedyś sama należała.

Furioza – zwiastun #2

Previous Article
Matrix Zmartwychwstania

Lilly Wachowski o tym, dlaczego nie brała udziału w pracach przy "Matriksie 4"

Next Article
Paranormal Activity: Next of Kin zwiastun

"Paranormal Activity: Next of Kin" - pełny zwiastun. Powrót kultowego horroru

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share