ZWIASTUN: “Wilk, lew i ja” – film o szacunku dla zwierząt i poszanowaniu przyrody

Wilk lew i ja zwiastun
Wilk lew i ja Zwiastun filmu / Foto AZN: Mai Juin Prod., StudioCanal, M6, Canal+, Cine+, Kino Świat

Studio Kino Świat zaprezentowało polski zwiastun nowego filmu familijnego “Wilk, lew i ja” w reżyserii Gillesa de Maistre’a. To historia nastolatki, która spędza wakacje w samym sercu kanadyjskiego lasu i zaprzyjaźnia się z nietypowym, dzikim duetem – szczenięciem wilka i zagubionym lwiątkiem.

Wilk lew i ja Zwiastun – nadchodząca premiera

Francusko-kanadyjską produkcję przygotował Gilles de Maistre, który w przeszłości nakręcił też film siostrzany: “Mię i białego lwa”. Współfinansowany przez Canal+ obraz ukazał się już za granicą i jest chwalony za disnejowskie walory produkcyjne, piękne krajobrazy czy siłę przekazu – opowiada bowiem o opiece człowieka nad zwierzętami, miłości jednego gatunku do drugiego.

Bohaterką filmu “Wilk, lew i ja” jest Alma (Molly Kunz), która odwiedza dom w środku kanadyjskiej głuszy. To tutaj wychowywał ją dziadek i to on wpoił jej podstawowe zasady – szacunek do zwierząt, poszanowanie dla przyrody. Spacerując po lesie, Alma trafia na wilczego szczeniaka i zagubione lwiątko. Jedno ze zwierząt przeżyło katastrofę lotniczą – zostało wysłane prosto do cyrkowego piekła, by bawić tłumy. Dziewczyna bierze nowych przyjaciół pod swoją opiekę, ale nie wie, że są oni poszukiwani przez strażników leśnych.

W filmie grają m.in. Graham Greene, Charlie Carrick i Derek Johns. Premierę w polskich kinach zapowiedziano na 19 listopada 2021 roku.

Wilk lew i ja Zwiastun – wideo

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Christmas at the Ranch

To będą queerowe święta: zapowiedziano premierę lesbijskiej komedii romantycznej "Christmas at the Ranch"

Next Article
Furioza box-office

Box-office: "Furioza" hitem wśród polskich widzów. Znamy wyniki frekwencyjne

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share