Stało się! TNT zastąpione przez Warner TV. Co w ofercie?

Warner TV już w Polsce. 23 października oficjalnie ruszył nowy kanał telewizyjny. Zastąpił jeden z najchętniej oglądanych kanałów z klasykami.
warner tv
Warnert TV oficjalnie zastąpił TNT. Foto AZN: Warner TV

Stało się! Duży – i popularny – kanał telewizyjny TNT w ubiegłą sobotę oficjalnie został zastąpiony przez Warner TV.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 23 października br. TNT został zastąpiony Warner TV – kanałem, który ma zagwarantować bogatą ofertę kinowych przebojów oraz znanych i cenionych na całym świecie seriali telewizyjnych.

Warner TV zastępuje TNT

O rebrandingu TNT na Warner TV mówiono już w lipcu br. Na oficjalnym profilu Warner TV Polska na FB napisano wtedy, że jest to strategia, która zasięgiem objąć ma wszystkie kraje, w których TNT dotąd nadawało.

Jak informował zaś Hannes Heyelmann, head of programming w WarnerMedia – Polska to dla nas istotny rynek – biorąc pod uwagę, że Warner Bros jest znaną i lubianą marką, jesteśmy przekonani, że Warner TV zaoferuje naszym fanom z tego kraju wyjątkowe doświadczenie, dzięki uznanym i nagradzanym filmom oraz serialom.

W stałej ramówce Warner TV pojawią się tak znakomite produkcje jak Matrix, Zabójcza Broń, Siedem lat w Tybecie, Rocky, Dirty Dancing, Władca Pierścieni czy Mroczny Rycerz.

Warner TV zapewnia jednocześnie, że nie zamierza rezygnować z nadawania oferowanych przez TNT produkcji. Fani Domku na prerii czy Strażnika Teksasu mogą być zatem spokojni.

Warner TV – Bitwy filmowe

Wraz ze startem nadawania Warner TV ruszył także z zapowiadanymi “Bitwami filmowymi”, w których to widzowie mają decydować o tym, co pojawi się w ramówce. Ta produkcja, która zbierze najwięcej głosów, pojawi się w Warner TV w piątkowy wieczór.

Spośród widzów, którzy wezmą udział w głosowaniu, nieliczni mogą otrzymać cenne nagrody.

Warner TV gdzie oglądać

Nowy kanał Warner TV dostępny jest aktualnie w ofercie m.in. Polsat Box (pozycja 44 i 152), na Platformie Canal+ (pozycja nr 72), w UPC Polska (pozycja nr 206 oraz 486), Vectra (pozycja 315), Orange (pozycja 72 i 235) oraz w Netii na pozycji 143. Kanał Warner TV dostępny jest także w Play Now.

Warner TV nadawany jest w jakości HD. Wraz z oficjalnym startem kanału ruszył także portal informacyjny warnertv.pl

Previous Article
Furioza box-office

Box-office: "Furioza" hitem wśród polskich widzów. Znamy wyniki frekwencyjne

Next Article
Najlepsze filmy o miłości

Top 10: najlepsze filmy o miłości

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share