“Sukcesja” – ujawniono datę premiery nowego sezonu

Sukcesja sezon 3 premiera
Sukcesja sezon 3 premiera / Foto Prime Movies: HBO, Gary Sanchez Prod.

“Sukcesja” powraca na antenę HBO – chciałoby się powiedzieć: nareszcie. Dokładnie dwa lata po emisji ostatniego odcinka przebojowy serial powróci z debiutem sezonu trzeciego. Nagrodzona Emmy produkcja telewizyjna ukaże się ponownie za niewiele ponad miesiąc, 17 października. Rolę w nowym sezonie otrzymał Adrien Brody.

Sukcesja, sezon 3.: premiera

W lipcu HBO udostępniło krótki teaser 3. sezonu “Sukcesji”, a w sierpniu zapowiedziało jesienną premierę. Z powodu pandemii twórcy zrobili sobie przymusową przerwę w pracach. Finał sezonu drugiego widzowie poznali 13 października 2019 roku.

Serial obyczajowy “Sukcesja”, emitowany także przez HBO Polska, opowiada o obrzydliwie bogatej rodzinie Royów. Są oni właścicielami korporacji Waystar Royco, a najstarszy członek rodu chce przekazać firmę któremuś z potomków. Krewni walczą wzajemnie o przedsiębiorstwo i wpływy w jego obrębie.

Sukcesja sezon 3 premiera
Sukcesja sezon 3 premiera / Foto AZN: HBO, Gary Sanchez Prod.

Od 2018 roku ukazały się dwa sezony i łącznie dwadzieścia odcinków. Rok temu serial wywalczył statuetkę Złotego Globu w kategorii najlepszy dramat telewizyjny. W trzecim sezonie po raz pierwszy pojawi się postać Josha Aaronsona – miliardera, aktywisty i inwestora, który ma odegrać znaczącą rolę w procesie dalszej walki o Waystar Royco. Nie ujawniono więcej szczegółów fabularnych dotyczących Aaronsona; wiemy za to, że postać zagrał Adrien Brody (“Pianista”).

Pod koniec sezonu drugiego główny bohater Logan Roy (Brian Cox) znalazł się w bardzo niebezpiecznym i kłopotliwym położeniu, obwiniony przez syna Kendalla (Jeremy Strong) o ukrywanie wykroczeń prawnych w obrębie firmy. Nowy plakat “Sukcesji” sugeruje, że 3. sezon będzie skupiał się przede wszystkim na bitwie sądowej i konflikcie rodzinnym. W serialu w swoich rolach wracają Mathew Macfadyen, Nicholas Braun, Sarah Snook, Kieran Culkin i Alan Ruck.

W obsadzie znajdują się ponadto: James Cromwell, Dagmara Dominczyk, Justine Lupe, David Rasche, Peter Friedman, J. Smith-Cameron, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Arian Moayed, Harriet Walter, Natalie Gold, Juliana Canfield, Annabelle Dexter-Jones, Zoë Winters i Jeannie Berlin. Nowymi twarzami, poza Brodym, będą Alexander Skarsgård, Hope Davis, Sanaa Lathan, Jihae, Linda Emond i Dasha Nekrasova.

“Sukcesja” powraca na amerykańskie ekrany 17 października 2021 roku, a w Polsce będzie emitowana od 18 października przez HBO.

Previous Article
Matrix Zmartwychwstania co wiemy o filmie

"Matrix Zmartwychwstania" - wszystko, co wiemy o nadchodzącym filmie

Next Article
Wonka Keegan-Michael Key

Keegan-Michael Key w filmie "Wonka" wspólnie z Timothée'em Chalametem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share