“Peacemaker”: pierwszy teaser serialu z Johnem Ceną

Peacemaker teaser
Peacemaker teaser serialu / Foto Prime Movies: HBO Max

“Peacemaker” – serial HBO Max z Johnem Ceną – doczekał się pierwszej zapowiedzi wideo. Podczas gali rozdania nagród Emmy wyemitowano spot reklamowy promujący nadchodzące produkcje serwisu streamingowego. Jedną z nich jest właśnie “Peacemaker” – serial akcji autorstwa Jamesa Gunna, bazujący na postaci z komiksów DC o tym właśnie pseudonimie. Superbohater po raz pierwszy pojawił się w niedawnym “Legionie samobójców: The Suicide Squad”.

Peacemaker Teaser serialu z Johnem Ceną

Na teaser składają się trzy krótkie sceny z udziałem Peacemakera. W pierwszej John Cena odpala muzykę z gramofonu i przymierza się do tańca – robiąc to bez koszulki. W kolejnej – dziejącej się w restauracji – przysiada się do grupy przyjaciół. Zapytany, dlaczego przyszedł ubrany jak “przebieraniec”, odpowiada: “to zwykły kostium”. Ma na sobie strój parodiujący ten należący do Kapitana Ameryki.

Ostatnia jest scena akcji, w której Peacemaker strzela z karabinu, a właściwie daje niezły popis umiejętności walki z bronią. Zanim ukazał się film “Legion samobójców: The Suicide Squad”, James Gunn wielokrotnie powtarzał, że John Cena występuje w nim jako zupełne przeciwieństwo Batmana – “arogancki, przesadnie pewny siebie dupek”. Doskonale podkreślają to promocyjne klipy HBO Max.

Cena pojawia się w serialu “Peacemaker” jako Christopher Smith. Jego wzniosła ksywka to, oczywiście, ściema i ironiczne zagranie ze strony twórców. Peacemaker to bowiem na wpół obłąkany, do bólu patriotyczny, a przy tym pozbawiony litości zabójca, który “pokój” chce osiągnąć za wszelką cenę. Mężczyzna ma swoją własną definicję prawa i porządku; posunie się bardzo daleko, by spełniły się jego cele. Rzecz dzieje się wkrótce po wydarzeniach z “Legionu samobójców”, a widzowie uczestniczą w misjach wykonywanych przez Peacemakera.

Szczegóły fabularne są na razie owiane tajemnicą.

Peacemaker Pierwszy teaser serialu HBO Max

W obsadzie, poza Ceną, znajdują się Steve Agee, Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Freddie Stroma, Lochlyn Munro, Elizabeth Ludlow i Chukwudi Iwuji. Serial będzie liczył sobie osiem odcinków. Wszystkie napisał James Gunn, który jest też reżyserem większości. Za realizację “Peacemakera” odpowiadają studia Troll Court Entertainment, The Safran Company i Warner Bros. Television. Premierę w HBO Max zaplanowano na styczeń 2022 roku.

W sierpniu James Gunn powiedział, że jest “oddany serialowi” i chciałby wyreżyserować jego drugi sezon, jeśli HBO Max podejmie decyzję o przedłużeniu emisji.

W spocie reklamowym HBO Max znalazły się też fragmenty “And Just Like That…”, “Sukcesji”, “Gossip Girl”, “Euforii”, “Pohamuj entuzjazm”, “Niepewnych”, “The Sex Lives of College Girls”, a także filmowej “Diuny”. Widzowie zauważyli jednak, że na klip nie złożyły się zapowiedzi serialu “House of the Dragon”, czyli mocno wyczekiwanego prequela “Gry o tron”.

Previous Article
David Cronenberg nie żyje

David Cronenberg nie żyje - na szczęście tylko w fikcyjnym filmie

Next Article
Obi-Wan Kenobi serial

"Obi-Wan Kenobi" coraz bliżej. Ewan McGregor potwierdza, że ukończono zdjęcia do serialu

Related Posts
Total
0
Share