“The Last of Us”, sezon 2.: wiemy, gdzie będą kręcone odcinki. Kiedy premiera?

The Last of Us Sezon 2
The Last of Us Sezon 2. – nowe wieści w sprawie serialu / Foto: HBO, Sony Pict. TV, PlayStation Productions, Naughty Dog

Fani “The Last of Us” wciąż czekają na wieści, kiedy ruszą zdjęcia do 2. sezonu. W tym oczekiwaniu pomoże im nowa informacja, jaka wypłynęła do sieci. Nie znamy daty, kiedy ekipa wkroczy na plan, ale wiemy, gdzie realizowane będą materiały do serii drugiej. W serialu grają Pedro Pascal i Bella Ramsey.

The Last of Us Sezon 2. – gdzie kręcone będą materiały?

Pierwszy sezon “The Last of Us” powstawał w Calgary w prowincji Alberta. Wiadomo, że seria druga również kręcona będzie na terenie Kanady. Właśnie ujawniono, że zdjęcia realizowane będą w zachodniej części kraju – w Vancouver (prowincja Kolumbia Brytyjska). Co ciekawe o pracach w Vancouver informuje HBO. Jednocześnie urząd Alberty twierdzi, że część sezonu 2. nadal będzie kręcona w tej prowincji.

Data, kiedy aktorzy i ekipa realizacyjna wejdą na plan zdjęciowy, nie jest znana. Bella Ramsey, grająca w serialu nastoletnią Ellie, spekuluje, że pierwszy klaps padnie dopiero w ostatnim kwartale 2023, a gotowy sezon 2. ukaże się pod koniec 2024 lub na początku ’25 roku. Takie informacje Ramsey przekazała portalowi “Bloody Disgusting”. Nie są to jednak oficjalne doniesienia.

Pierwsza seria “The Last of Us” kręcona była w Calgary przez blisko dwieście dni. Tym samym na jeden odcinek serialu HBO poświęcało około 18–19 dni spędzonych na planie. Serial finalnie zadebiutował na antenie giganta telewizyjnego 15 stycznia 2023 roku – pilota wyreżyserował Craig Mazin, zdobywca nagrody Emmy za pracę przy “Czarnobylu”. “TLoU” zdobyło bardzo pozytywne recenzje krytyków i obecnie utrzymuje wynik 96 proc. pozytywnych opinii w serwisie Rotten Tomatoes, a także 84 proc. w serwisie Metacritic.

Emisję “The Last of Us” na drugi sezon przedłużono już w styczniu, wkrótce po premierze. W serialu grają także Nico Parker, John Hannah, Merle Dandridge, Melanie Lynskey, Brendan Fletcher, Christopher Heyerdahl, Gabriel Luna, Nick Offerman i Murray Bartlett.

Previous Article
The Shrouds

W maju ruszają zdjęcia do nowego filmu Davida Cronenberga

Next Article
The Dwelling Michael B. Jordan

Michael B. Jordan jako na wpół obłąkany futbolista w filmie Amazon Studios

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share