Michael B. Jordan jako na wpół obłąkany futbolista w filmie Amazon Studios

The Dwelling Michael B. Jordan
The Dwelling Michael B. Jordan w nowym filmie Amazon Studios / Foto: MGM, New Line, Warner Bros.

Michael B. Jordan został gwiazdą filmu “The Dwelling”, które przygotuje Amazon Studios (z myślą o możliwej dystrybucji na platformie Prime Video). Będzie to adaptacja opowiadania Aarona Jayha pod tym samym tytułem. To historia byłego futbolisty, który dokonuje szokującego odkrycia na terenie swojej posiadłości i zaczyna zastanawiać się, czy nie postradał zmysłów.

The Dwelling Michael B. Jordan gwiazdą thrillera studia Amazon

Michael B. Jordan miałby zagrać w filmie świeżo rozwiedzionego mężczyznę – ojca, który odkrywa, że na podwórku jego posiadłości… zakopany jest inny dom. Bohater to były zawodowy gracz futbolu amerykańskiego, który przeszedł na sportową emeryturę. Futbol to brutalna “zabawa”, a mężczyzna nie jeden raz mocno oberwał na boisku. Jest niepewny tego, co prawdziwe, a co wyimaginowane. Bliscy podważają jego poczytalność.

Amazon wykupił prawa do filmu za kwotę rzędu kilkuset tysięcy dolarów, w walce o dystrybucję pokonując serwis Netflix. Scenariusz adaptacji przygotuje fabularzysta o swojsko brzmiącym nazwisku – Aaron Guzikowski. Pracował on między innymi przy takich serialach jak “Wychowane przez wilki” i “The Red Road” oraz przy filmach: “Papillon. Motylek”, “Labirynt”, “Kontrabanda”. Warto zaznaczyć, że opowiadanie Aarona Jayha nie trafiło jeszcze do publikacji.

Producentami “The Dwelling” będą Michael B. Jordan, Scott Glassgold oraz Liz Raposo (“Creed III”, “Źródło”, “Rainbow Six”), a za realizację filmu odpowiadać mają studia Amazon, Outlier Society i Ground Control. Data premiery dreszczowca na razie nie jest jeszcze znana.

Do najbardziej znanych tytułów w dorobku Michaela B. Jordana należą: “Creed”, “Czarna Pantera”, “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, “Prawo ulicy”, “Bez skrupułów Toma Clancy’ego” oraz “Fantastyczna Czwórka” (2015). Niedawno Jordan debiutował jako reżyser “Creeda III”.

Previous Article
The Last of Us Sezon 2

"The Last of Us", sezon 2.: wiemy, gdzie będą kręcone odcinki. Kiedy premiera?

Next Article
Welcome to Derry Bill Skarsgård

"Welcome to Derry": Bill Skarsgård nie powróci jako zabójczy klaun Pennywise?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share