Michael B. Jordan jako na wpół obłąkany futbolista w filmie Amazon Studios

The Dwelling Michael B. Jordan
The Dwelling Michael B. Jordan w nowym filmie Amazon Studios / Foto: MGM, New Line, Warner Bros.

Michael B. Jordan został gwiazdą filmu “The Dwelling”, które przygotuje Amazon Studios (z myślą o możliwej dystrybucji na platformie Prime Video). Będzie to adaptacja opowiadania Aarona Jayha pod tym samym tytułem. To historia byłego futbolisty, który dokonuje szokującego odkrycia na terenie swojej posiadłości i zaczyna zastanawiać się, czy nie postradał zmysłów.

The Dwelling Michael B. Jordan gwiazdą thrillera studia Amazon

Michael B. Jordan miałby zagrać w filmie świeżo rozwiedzionego mężczyznę – ojca, który odkrywa, że na podwórku jego posiadłości… zakopany jest inny dom. Bohater to były zawodowy gracz futbolu amerykańskiego, który przeszedł na sportową emeryturę. Futbol to brutalna “zabawa”, a mężczyzna nie jeden raz mocno oberwał na boisku. Jest niepewny tego, co prawdziwe, a co wyimaginowane. Bliscy podważają jego poczytalność.

Amazon wykupił prawa do filmu za kwotę rzędu kilkuset tysięcy dolarów, w walce o dystrybucję pokonując serwis Netflix. Scenariusz adaptacji przygotuje fabularzysta o swojsko brzmiącym nazwisku – Aaron Guzikowski. Pracował on między innymi przy takich serialach jak “Wychowane przez wilki” i “The Red Road” oraz przy filmach: “Papillon. Motylek”, “Labirynt”, “Kontrabanda”. Warto zaznaczyć, że opowiadanie Aarona Jayha nie trafiło jeszcze do publikacji.

Producentami “The Dwelling” będą Michael B. Jordan, Scott Glassgold oraz Liz Raposo (“Creed III”, “Źródło”, “Rainbow Six”), a za realizację filmu odpowiadać mają studia Amazon, Outlier Society i Ground Control. Data premiery dreszczowca na razie nie jest jeszcze znana.

Do najbardziej znanych tytułów w dorobku Michaela B. Jordana należą: “Creed”, “Czarna Pantera”, “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, “Prawo ulicy”, “Bez skrupułów Toma Clancy’ego” oraz “Fantastyczna Czwórka” (2015). Niedawno Jordan debiutował jako reżyser “Creeda III”.

Previous Article
The Last of Us Sezon 2

"The Last of Us", sezon 2.: wiemy, gdzie będą kręcone odcinki. Kiedy premiera?

Next Article
Welcome to Derry Bill Skarsgård

"Welcome to Derry": Bill Skarsgård nie powróci jako zabójczy klaun Pennywise?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share