Znakomite wyniki box-office’owe “Johna Wicka 4”. Jest hit!

John Wick 4
John Wick 4 – box office / Foto: Monolith, 87Eleven, Lionsgate

“John Wick 4” już od 24 marca gości na ekranach polskich kin, a jeszcze przed premierą zebrał znakomite recenzje – wielu krytyków twierdziło wręcz, że to najlepsza odsłona sygnowanego nazwiskiem Keanu Reevesa cyklu. Sam zainteresowany również uznał, że to najbardziej widowiskowa część serii. Dodatkowo film okazał się hitem box-office’owym. Ile dotąd zarobił w kinach?

John Wick 4 – wyniki finansowe po weekendzie otwarcia

137,5 milionów dolarów – tyle zgarnął na kilka dni po premierze “John Wick 4”. W pierwszy weekend tylko w USA i Kanadzie “John Wick 4” zarobił 73,5 miliona dolarów. Przychód w pozostałych krajach to 64 miliony USD. To najlepszy weekend otwarcia spośród wszystkich filmów o przygodach Johna Wicka.

W Polsce kinowy start “Johna Wicka 4” również okazał się sukcesem. W weekend otwarcia film obejrzało 157 856 widzów wraz z pokazami przedpremierowymi. Jest to najlepsze otwarcie filmu w polskich kinach w marcu i jedno z najlepszych kinowych otwarć spośród wszystkich filmów w 2023 roku. Natomiast na całą filmową serię “John Wick” bilety kupiło już ponad 800 tys. polskich widzów. Licznik nadal tyka.

Poza USA, Kanadą i Polską “John Wick 4” okazał się hitem także w Australii, gdzie w cztery dni po premierze kinowej zainkasował już 4 293 882 dolary.

W filmie występują Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Lance Reddick, Scott Adkins oraz Rina Sawayama.

Poprzednia część serii, “John Wick 3” (2019), zarobiła w kinach łącznie 327,3 mln dolarów.

Źródło: Monolith Films – informacje nadesłane

Previous Article
Gladiator 2 Denzel Washington

Denzel Washington zagra twardziela w kontynuacji "Gladiatora" Ridleya Scotta

Next Article
Crystal Lake Data premiery

"Crystal Lake" - kiedy możemy spodziewać się premiery serialu?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share