“John Wick 4” trafi do polskich kin w formatach IMAX® i 4DX®

John Wick 4 w formacie IMAX
John Wick 4 w formacie IMAX® w Polsce / Foto: Lionsgate, Summit Ent., Monolith

Premiera filmu akcji “John Wick 4” coraz bliżej. Dla fanów serii mamy dobre wieści – sequel ukaże się w naszym kraju nie tylko w standardowej wersji kinowej, ale także w formatach IMAX® i 4DX®. W głównej roli legendarnego zabójcy powraca, oczywiście, Keanu Reeves. Poniżej szczegóły.

John Wick 4 w formacie IMAX® w Polsce

“John Wick 4” ma premierę światową wyznaczoną na 22 marca oraz polską na 24 marca 2023. Oprócz regularnych seansów film pokazywany będzie również na ekranach IMAX® 4DX®. Sale IMAX® są w naszym kraju dostępne w sześciu miastach: w Warszawie (Cinema City Sadyba), Poznaniu (Cinema City Poznań Plaza), Krakowie (Cinema City Zakopianka), Wrocławiu (CC Wroclawia), Łodzi (CC Łódź Manufaktura) oraz Katowicach (CC Punkt 44).

Z kolei sale 4DX® znajdziemy w: Warszawie (Cinema City Arkadia), Krakowie (Cinema City Bonarka), Bydgoszczy (CC Bydgoszcz), Łodzi (CC Manufaktura), Wrocławiu (CC Wroclavia) oraz Lublinie (CC Felicity). Ruchome fotele i zaawansowane rozwiązania zmysłowe (jak efekt wiatru czy zapachu) na pewno sprawią, że przyjemność z oglądania “Johna Wicka 4” znacząco wzrośnie.

W obsadzie “Johna Wicka 4” znajdują się Keanu Reeves, Bill Skarsgård, Scott Adkins, Donnie Yen, Laurence Fishburne (który partnerował Reevesowi w “Matriksie”), Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Lance Reddick oraz Rina Sawayama. Reevesa zobaczymy też w nadchodzącym spin-offie serii pt. “Balerina” – partneruje w filmie Anie de Armas.

W filmie John Wick po raz kolejny zmierzy się z groźnymi przestępcami czyhającymi na jego życie. Legendarny zabójca będzie walczył w największych miastach świata: od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin.

Źródło: Materiały nadesłane – Monolith Films

Previous Article
Easy's Waltz Al Pacino

Plejada gwiazd w nowym filmie twórcy "Detektywa" - m.in. Pacino i Vaughn

Next Article
The Gorge Sigourney Weaver

Sigourney Weaver u boku Anyi Taylor-Joy w "romantycznym" filmie akcji

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share