Elizabeth Olsen chwyci za siekierę w nowym serialu HBO Max

Miłość i śmierć Zwiastun
Miłość i śmierć Zwiastun serialu / Foto: HBO Max – kanał na YouTubie

“Love & Death” to tytuł nowego serialu platformy HBO Max – w Polsce ukaże się on pod tytułem “Miłość i śmierć”. Odcinkowa produkcja, za którą stoją David E. Kelley oraz jego stała współpracownica Nicole Kidman, opowie o pewnej pobożnej kobiecie, która w akcie zazdrości chwyta za siekierę.

Miłość i śmierć Zwiastun serialu kryminalnego HBO Max

“Miłość i śmierć” opowie tę samą historię, którą poznali już widzowie “Candy” – serialu kryminalnego Hulu/Disney+ z Jessicą Biel. Produkcja HBO Max przedstawi prawdziwą historię niejakiej Candace Montgomery, która w 1980 roku zamordowała swoją przyjaciółkę przy użyciu siekiery. Candy była wzorową matką i żoną, która w teorii wszystko robiła tak, jak należy. Uwikłana została jednak w namiętny i szalony romans, który finalnie doprowadził do tragedii w życiu rodziny Montgomery oraz ich przyjaciół – Gore’ów.

Jako Candace w serialu pojawia się Elizabeth Olsen (“WandaVision”), jej ekranowym mężem Patem jest Patrick Fugit (“Moje serce bije tylko, gdy mu każesz”), przyjaciółkę, Betty Gore gra znana z “American Horror Story” Lily Rabe, a jej małżonkiem Allanem jest Jesse Plemons (“Poroże”, “Wyprawa do dżungli”). Obsadę serialu zasilają także Beth Broderick, Mackenzie Astin, Krysten Ritter, Keir Gilchrist, Elizabeth Marvel, Tom Pelphrey, Brian d’Arcy James, Olivia Applegate oraz Bruce McGill.

Pierwszy odcinek serialu, wyreżyserowany przez Lesli Linkę Glatter, będzie miał premierę 27 kwietnia 2023. Producentami “Love & Death” są znany m.in. z serialu “Boston Public” David E. Kelley oraz Nicole Kidman – z którą pracował on przy “Wielkich kłamstewkach” oraz “Od nowa”.

Zobaczcie zwiastun nadchodzącej produkcji HBO Max z Elizabeth Olsen.

Previous Article
Egzorcysta

Linda Blair powraca w reboocie "Egzorcysty"

Next Article
Mean Girls: The Musical Jon Hamm

Jon Hamm jako nauczyciel WF-u w nowej wersji "Wrednych dziewczyn"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share