Nicole Kidman zagra w nowym serialu kryminalnym Netfliksa

The Perfect Couple Nicole Kidman
The Perfect Couple Nicole Kidman zagra w nowym serialu Netflixa / Foto: Wikimedia Commons

Nicole Kidman jest jedną z aktorek, które negocjują warunki współpracy z Netfliksem przy nowopowstającym serialu “The Perfect Couple”. Twórczynią odcinkowej produkcji ma zostać Susanne Bier, która pracowała już przy serialach “Pierwsza dama”, “Nocny recepcjonista” oraz “Od nowa”. Przy ostatnim miała okazję poznać Nicole Kidman.

The Perfect Couple Nicole Kidman wystąpi w serialu kryminalnym Netflixa

Poza Nicole Kidman na angaż do serialu mają szanse: Liev Schreiber (“Asteroid City”), Dakota Fanning (“Szklany klosz”), Jack Reynor (“Midsommar. W biały dzień”), Eve Hewson (“Most szpiegów”) oraz Meghann Fahy (“Dziewczyny nad wyraz”, “Biały Lotos”).

“The Perfect Couple” będzie serialem kryminalnym, którego główna bohaterka to mieszkanka Nantucket, Celeste Otis. Jest 4 lipca (Dzień Niepodległości w USA) i kobieta ma poślubić idealnego mężczyznę – lokalnego bogacza. W okolicznym porcie znalezione zostaje martwe ciało, unoszące się na powierzchni wody. To miał być ślub roku. Niespodziewanie każdy z gości weselnych staje się podejrzany o zabójstwo. Na miejscu zjawia się detektyw Ed Kapenash.

Reżyserka, Susanne Bier, jest też twórczynią filmowego hitu platformy Netflix, “Nie otwieraj oczu” (2018). Nowa produkcja Bier będzie liczyła sześć odcinków i również ukaże się w serwisie giganta streamingowego. W pracach nad serialem ma uczestniczyć wytwórnia 21 Laps Entertainment, należąca do Shawna Levy’ego.

Oryginalnie serial “The Perfect Couple” miał ukazać się na antenie telewizji Fox, jednak latem 2022 r. został odkupiony przez Netfliksa. Historia bazuje na książce, której autorką jest Elin Hilderbrand. Producentami wykonawczymi “The Perfect Couple” są Hilderbrand, Bier, Shawn Levy, Jenna Lamia, Gail Berman, Josh S. Barry oraz Hend Baghdady.

Previous Article
Roving Woman Zwiastun

Lena Góra w zwiastunie filmu produkowanego przez Wima Wendersa

Next Article
Egzorcysta

Linda Blair powraca w reboocie "Egzorcysty"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share