Julianne Moore i Sydney Sweeney jako matka i córka w nowym filmie Apple TV+

Echo Valley Julianne Moore
Echo Valley Julianne Moore i Sydney Sweeney razem w filmie Apple TV+ / Foto: Wikimedia Commons

Julianne Moore i gwiazda “Euforii” Sydney Sweeney wystąpią w “Echo Valley” – nowym filmie produkcji Apple Studios. Będzie to historia strudzonej matki, która musi uratować swoją córkę, gdy ta zjawia się cała zakrwawiona u progu jej domu. Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera dramatu Apple’a.

Echo Valley Julianne Moore i Sydney Sweeney gwiazdami filmu dla Apple TV+

Julianne Moore pojawi się w filmie jako Kate Garrett – kobieta w średnim wieku, która niedawno przeżyła osobistą tragedię, a obecnie spędza dni, trenując konie na tytułowej farmie Echo Valley w Pensylwanii. Pewnego wieczoru u progu domu Kate zjawia się córka – Claire (Sydney Sweeney). Jest przerażona, roztrzęsiona, pokryta krwią – nie swoją… Film opowie o tym, na jakie poświęcenia zdobędzie się matka, próbująca wydostać dziecko z tarapatów.

Obraz ukaże się na platformie streamingowej Apple TV+, na której w ostatnim czasie debiutowały między innymi filmy “Wyzwolenie” i “Świąteczny duch” oraz seriale “WeCrashed: Upadek start upu”, “Watch the Sound with Mark Ronson”. Jednym z producentów “Echo Valley” będzie Ridley Scott – czterokrotnie nominowany do Oscara, m.in. za “Helikopter w ogniu” i “Gladiatora”.

Stanowiska producenckie obejmują też Michael Pruss, Kevin Walsh i Brad Ingelsby, który będzie showrunnerem i autorem scenariusza. Ingelsby jest twórcą “Mare z Easttown”, a z wytwórnią Ridleya Scotta – Scott Free – pracował już przy “American Woman” (2015), “Zrodzonym w ogniu” (2013) oraz “Przyjacielu domu” (2019).

Julianne Moore widzieliśmy niedawno w dramacie “When You Finish Saving the World” z Finnem Wolfhardem oraz w thrillerze “Oszustwo” z Sebastianem Stanem (to również produkcja Apple TV+). Sydney Sweeney ma za sobą role serialowe, które przyniosły jej międzynarodowy rozgłos – zagrała Cassie Howard w przeboju HBO “Euforia” oraz Olivię Mossbacher w hitowym “Białym Lotosie” (sezonie pierwszym).

Previous Article
Wrota do piekieł 2

"Wrota do piekieł 2" z szansą na powstanie? Odpowiada Sam Raimi

Next Article
Dom strachów 2

"Dom strachów 2". Twórcy "Cichego miejsca" zapowiadają sequel

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share