Wiemy, kto przejmie rolę po Jane Fondzie w remake’u “Barbarelli”

Sydney Sweeney jako Barbarella
Sydney Sweeney jako Barbarella w remake’u filmu z Jane Fondą? Tak. Wkrótce ruszą zdjęcia / Foto: Paramount, Dino De Laurentiis Cinematografica

Sydney Sweeney – gwiazda hitowego serialu HBO “Euforia” – szykuje się do nowej, dużej roli. Aktorka właśnie otrzymała angaż do remake’u “Barbarelli”, gdzie zagra postać, którą przed laty kreowała Jane Fonda. Kultowy oryginał z lat 60. uczynił ze swojej gwiazdy międzynarodową ikonę ekranu.

Sydney Sweeney jako Barbarella

Projekt powstanie dla wytwórni Sony Pictures. Znana z “Euforii” gwiazda powiadomiła też na Instagramie, że to właśnie ona zostanie nową Barbarellą. Zamieściła post z grafiką promującą film z lat 60. i napisała: “Czas zbawić wszechświat”. Wielu informacji na temat remake’u, niestety, nie mamy. Nie wybrano wciąż producentów, scenarzysty czy reżysera.

Film będzie, oczywiście, ekranizacją komiksów Jean-Claude’a Foresta. Ponoć Sweeney będzie jedną z producentek wykonawczych. Aktorka od 2019 roku pojawia się jako Cassie Howard w doskonale przyjętym serialu HBO “Euforia”. Za tę rolę – podobnie jak za kreację w “Białym Lotosie” – nominowano ją do nagrody Emmy.

Sydney Sweeney jest obecnie jedną z gwiazd wytwórni Sony. Zagra z Dakotą Johnson w adaptacji “Madame Web” Marvela, a także w thrillerze “The Registration”. Nie wiadomo jednak, kiedy ukaże się remake “Barbarelli”.

Oryginalna “Barbarella” opowiadała o kosmicznej agentce specjalnej, która ma zbawić galaktykę. Film emanował seksem i uczynił z Jane Fondy idolkę mężczyzn. Choć nie zarobił w kinach fortuny, dziś uchodzi za kultowy.

Previous Article
Gorzko gorzko Zwiastun

"Gorzko, gorzko!" - zwiastun polskiej komedii romantycznej

Next Article
Ema Horvath

Z serialu o Władcy Pierścieni prosto w objęcia horroru...

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share