Lady Gaga jako Harley Quinn na nowym zdjęciu z “Jokera 2”

Lady Gaga jako Harley Quinn
Lady Gaga jako Harley Quinn – “Joker 2” / Foto: Warner Bros., DC Studios, Village Roadshow, Bron Creative; Twitter

Długo czekaliśmy na ten moment i wreszcie nastąpił – studio Warner Bros. przedstawiło pierwsze zdjęcie z filmu “Joker: Folie à Deux”, przedstawiające Lady Gagę. Ekscentryczna wokalistka, grywająca czasem na dużym i mniejszym ekranie, występuje w sequelu jako Harley Quinn – doktor psychiatrii, zakochująca się w tytułowym Jokerze (Joaquin Phoenix).

Lady Gaga jako Harley Quinn – pierwsze zdjęcie artystki z Jokera 2

Choć internauci ekscytują się nowym zdjęciem z “Jokera 2”, nie brakuje też niewybrednych i złośliwych komentarzy. Tak oto na Twitterze przeczytać można między innymi: “Harley Quinn powinna być młoda i piękna”; “Margot Robbie zagrała to lepiej”; “tak długo czekaliśmy na jakieś zdjęcie, a otrzymaliśmy… coś takiego”. Przekonajcie się sami: czy Lady Gaga przypomina choć trochę Harley Quinn znaną ze swoich dotychczasowych wcieleń?

Pierwsze zdjęcie z Joaquinem Phoeniksem trafiło do sieci w grudniu minionego roku. Zdjęcia do kontynuacji wystartowały dwa miesiące temu – materiały kręcone są w Nowym Jorku i Los Angeles. Gotowy projekt ma ukazać się na ekranach kin w październiku przyszłego roku.

Phoenix wciela się, oczywiście, w Arthura Flecka alias Jokera – chorego umysłowo, ubogiego mężczyznę, który dokonuje serii zbrodni w przebraniu klauna. Rola w pierwszym “Jokerze” przyniosła mu Nagrodę Akademii Filmowej. Poza Phoeniksem w sequelu zobaczymy również: Zazie Beetz jako Sophie Dumon, Brendana Gleesona, Catherine Keener, Jacoba Loflanda oraz Harry’ego Lawteya.

W sequelu “Jokera” ma pojawić się wątek muzyczny; sugerowano nawet, że będzie to… musical. Ponoć w filmie pomieszane zostaną gatunki i style filmowe. Całość ma przypominać z jednej strony “Taksówkarza”, a z drugiej – “Króla komedii” (oba filmy nakręcił Scorsese; w obu gra Robert De Niro). Folie à deux – francuskojęzyczny zwrot z tytułu – odnosi się do terminu z zakresu psychiatrii i oznacza stan, w którym osoba przebywająca z chorym zaczyna bezkrytycznie oceniać jego paranoję. To tak zwany obłęd udzielony lub indukowany.

Film reżyseruje Todd Phillips (“Joker”, “Kac Vegas”, “Old School: Niezaliczona”).

Previous Article
Dzieci kukurydzy 2023 Zwiastun

"Dzieci kukurydzy" wróciły. Zobacz zwiastun nowej odsłony serii

Next Article
Harrison Ford

Harrison Ford zagra prezydenta USA w nowym "Kapitanie Ameryce"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share