Adam Driver jako Enzo Ferrari. Pierwsze zdjęcie z filmowej biografii

Ferrari Adam Driver
Ferrari – Adam Driver – zdjęcie z filmu / Foto: Storyteller, Fordward Pass, Moto Prod., Monolith

Pierwsze zdjęcie z filmu “Ferrari” z Adamem Driverem wjechało do sieci. Można powiedzieć, że odtwórca o charakterystycznym nazwisku to dla tego projektu właściwa osoba na właściwym miejscu. Driver pojawi się w filmie jako Enzo Ferrari – kierowca rajdowy i założyciel motoryzacyjnego imperium. Premiera w 2023 roku.

Ferrari Adam Driver na zdjęciu z filmu biograficznego

Fabuła filmu “Ferrari”:

— Bohaterem biografii jest Enzo Ferrari (w tej roli Adam Driver), były kierowca rajdowy, który znajduje się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą (Penelope Cruz) stoi u progu bankructwa. Ale to nie koniec problemów!

Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. W tej sytuacji Enzo decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Liczącym ponad 1500 kilometrów rajdzie przez całe Włochy, znanym jako Mille Miglia. Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy, a przegrana oznacza stratę wszystkiego.

Realizacji filmu podjął się wybitny reżyser i scenarzysta Michael Mann, twórca “Gorączki” (1995), “Zakładnika” (2004) i “Wrogów publicznych” (2009). Co ciekawe początkowo rolę główną miał zagrać Hugh Jackman. Został pokonany w castingu przez Adama Drivera. W filmie pojawią się także: Shailene Woodley (“Gwiazd naszych wina”, “Spadkobiercy”), Penelope Cruz (“Vicky Cristina Barcelona”, “Vanilla Sky”), Patrick Dempsey (“Zaczarowana”, „Transformers 3”), Gabriel Leone, Sarah Gadon, Jack O’Connell oraz Giuseppe Bonifati.

W jednym z ostatnich wywiadów Adam Driver powiedział:

— Gdy się o tym dowiedziałem (o tym projekcie filmowym – przyp.), byłem szczęśliwy i podekscytowany. Dzięki szansie, którą dostałem od producentów filmu, miałem okazję pracować z Michaelem Mannem, a także z takimi gwiazdami, jak Penelope Cruz, która gra moją żonę, Patrickiem Dempsey’em i Jackiem O’Donnellem. To było ogromne przeżycie.

Na razie nie jest znana data premiery. Dystrybucją w USA zajmie się studio STXfilms.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Fallout Devon Sawa

Devon Sawa i Kate Bosworth gwiazdami apokaliptycznego thrillera

Next Article
Skinamarink Recenzja

„Skinamarink” – recenzja bez spoilerów. Horrorowe objawienie czy flaki z olejem?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share