Nowa komedia z Antonio Banderasem i Penélope Cruz, “Boscy” – znamy datę polskiej premiery

Boscy Data premiery
Boscy Data premiery w Polsce. Komedia z Cruz i Banderasem / Foto Prime: The MediaPro Studio, Kino Świat

Już za niewiele ponad dwa miesiące w polskich kinach zadebiutuje najnowsza komedia z udziałem Antonio Banderasa (“Uncharted”) i Penélope Cruz (“355”). Tytuł filmu to “Boscy”; jest to cięta satyra na świat showbiznesu.

Boscy Data premiery w Polsce

Film “Boscy” w reżyserii Mariano Cohna oraz Gastóna Duprata doczeka się swojej polskiej premiery już 13 maja. Obraz startował w konkursie głównym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, a dla Cruz i Banderasa stanowił kolejną okazję, by spotkać się na planie zdjęciowym. Duet pracował w przeszłości przy komedii Pedro Almodóvara “Przelotni kochankowie” oraz przy nominowanym do Oscara dramacie “Ból i blask”.

Fabuła filmu udostępniona przez polskiego dystrybutora (Kino Świat):

— Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: “Kamera i… akcja!”?

Oscar Martínez pozostaje najbardziej znany z roli Mauricio w czarnej komedii “Dzikie historie”. W obsadzie “Boskich” znajdują się również Irene Escolar, Pilar Castro, Manolo Solo oraz Carlos Hipólito.

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Bojkot kin w Rosji

Bojkot Rosji trwa: anulowano premiery filmów Paramountu i Universal Pictures

Next Article
Scott Adkins wspiera Ukrainę

Scott Adkins solidaryzuje się z Ukrainą: "Stoję dumnie z wami, Boyka jest Ukraińcem"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share