Overstreet, McHale i Ushkowitz krytykują “The Price of Glee”

The Price of Glee Chord Overstreet
The Price of Glee Chord Overstreet, Jenna Ushkowitz i Kevin McHale krytykują dokument / Foto: Fox, 20th Century Fox Television, Ryan Murphy Prod.

W styczniu na platformie Discovery+ ukaże się dokument “The Price of Glee”, poświęcony kultowemu serialowi Ryana Murphy’ego. Niedawno prezentowaliśmy oficjalny zwiastun. O dziwo nie pojawili się w nim żadni aktorzy związani z serialem. Teraz do tematu odnoszą się Kevin McHale, Jenna Ushkowitz i Chord Overstreet.

The Price of Glee Chord Overstreet i inni aktorzy ostro o dokumencie

Serial dokumentalny będzie poświęcony w znacznej mierze tragediom, jakie spotkały niektórych członków obsady “Glee”. Ma skupiać się na Corym Monteithcie (który przedawkował narkotyki i zmarł), Nayi Riverze (która utonęła, ratując swoje dziecko) oraz Marku Sallingu (który popełnił samobójstwo). Ostatni z aktorów był oskarżany o posiadanie dziecięcej pornografii.

Zwiastun “The Price of Glee” został negatywnie oceniony przez internautów, bo nie pojawiają się w nim żadni aktorzy z serialu Murphy’ego, ani żadni istotni członkowie ekipy realizacyjnej. W dokumencie wypowiadają się za to osoby, które nie były w żaden sposób związane z hitowym projektem telewizyjnym. W obronie “The Price of Glee” stanęła krytyczka Ashley Ray, która na Twitterze zapewnia, że w prace przy dokumencie byli zaangażowani aktorzy z serialu. Wygląda jednak na to, że jest to kłamstwo.

Na tweeta Ray odpowiedział Kevin McHale, który grał w “Glee” postać Artie’ego Abramsa. Napisał on: “Pokaż mi tę ‘obsadę’, o której mówisz. To jakieś śmieci [emoji śmietnika].”

Również Chord Overstreet odniósł się do tematu “The Price of Glee”. W serialu Murphy’ego grał on Sama Andersona – pojawił się w dziewięćdziesięciu jeden odcinkach. Niedawno zagrał też u boku Lindsay Lohan w przebojowej komedii romantycznej Netfliksa “Niezapomniane święta”. Overstreet wziął udział w programie radiowym “Elvis Duran and the Morning Show”, gdzie zapytano go, czy wystąpił w “The Price…”. Sam projekt nazwano “plotkarskim przedsięwzięciem”. 33-latek odpowiedział:

— Nie. Myślę, że to jakieś absolutne bzdury.

Jenna Ushkowitz – serialowa Tina Cohen-Chang – jest współprowadzącą podcast “And That’s What You Really Missed”. Niedawno podjęto w nim temat “The Price of Glee”. Gwiazda przyznała, że nigdy nie chciała być częścią tego dokumentu, mówiąc:

— Nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat “The Price of Glee”, więc najlepiej zupełnie nic nie powiem.

“The Price of Glee” zadebiutuje na platformie Discovery+ 16 stycznia 2023. Serial dokumentalny będzie liczył trzy odcinki.

Previous Article
Killer Vacation John Cena

Cena i Momoa wystąpią w wakacyjnej komedii akcji

Next Article
John Krasinski jako Mr. Fantastic

Czy John Krasinski wróci jako Mr. Fantastic w nowym filmie z kanonu MCU?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share