Nadchodzi kolejna komedia romantyczna z Lindsay Lohan. Co o niej wiemy?

Irish Wish Lindsay Lohan
Irish Wish Lindsay Lohan gwiazdą kolejnej komedii romantycznej / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

“Niezapomniane święta” nie są jedynym projektem Netfliksa z Lindsay Lohan na pokładzie. Gwiazda, która właśnie zaliczyła udany filmowy comeback, niedawno pracowała też nad projektem “Irish Wish”. Okazuje się, że będzie to kolejna komedia romantyczna giganta streamingowego z Lohan w roli głównej.

Irish Wish Lindsay Lohan wystąpiła w kolejnej komedii romantycznej Netflixa

Film “Irish Wish” został wyreżyserowany przez Janeen Damian, która odpowiadała też za realizację “Niezapomnianych świąt” (oryg. “Falling for Christmas”). Netflix postawił na współpracę z tą samą ekipą: Lohan wraca w roli przodującej, Damian stanęła za kamerą, a producentami obu wspomnianych produkcji są Brad Krevoy i Michael Damian (prywatnie mąż Janeen).

Komedia “Irish Wish” znajduje się już na etapie postprodukcji i ukaże się w 2023 roku. Lindsay Lohan występuje w niej jako Maddie – dziewczyna, która odkrywa, że jej wymarzony facet zaręczył się z jej najlepszą przyjaciółką. Maddie zostaje poproszona o bycie druhną na ślubie, który ma odbyć się w malowniczej Irlandii. Nie odmawia, choć czuje rozgoryczenie. Na kilka dni przed wyjazdem prosi dobry los o znalezienie prawdziwej miłości. W magiczny sposób następnego dnia budzi się jako przyszła panna młoda. Choć w domyśle wkrótce poślubi idealnego mężczyznę, okaże się, że jest zakochana w kimś zupełnie innym.

Poza Lohan w filmie grają też Jane Seymour, Ed Speleers, Alexander Vlahos, Ayesha Curry, Elizabeth Tan i Dakota Lohan (brat Lindsay). Seymour wciela się w matkę głównej bohaterki. Zdjęcia do “Irish Wish” trwały od początku września do połowy października i były realizowane w Dublinie, Wicklow oraz Westpost. Scenariusz komedii napisała Kristen Hansen.

W wywiadzie udzielonym podczas Tudum Festival Lohan tak opowiadała o swojej postaci: “Jest trochę molem książkowym, trochę nerdem. Uwielbiam tę rolę. Ale to przeurocza dziewczyna. Jest trochę naiwna, zawsze myśli o książkach.”

Poprzednia komedia romantyczna Netfliksa z Lohan, “Niezapomniane święta”, okazała się prawdziwym hitem wśród widzów. Był to jeden z najlepszych debiutów Netfliksa od maja 2022 r. oraz jeden z przebojów listopada. Film dotarł do pierwszego miejsca listy Top 10 Netfliksa między innymi w Polsce, USA, Brazylii, Kanadzie i na Jamajce.

Previous Article
Ryan Reynolds

Ryan Reynolds napisał scenariusz świątecznego filmu o Deadpoolu

Next Article
Gary Oldman

Gary Oldman żegna się z aktorstwem: "Nie chcę grać w filmach do osiemdziesiątki"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share