Cena i Momoa wystąpią w wakacyjnej komedii akcji

Killer Vacation John Cena
Killer Vacation John Cena i Jason Momoa gwiazdami nowej komedii / Foto: Wikimedia Comm.

John Cena i Jason Momoa wystąpią w komedii sensacyjnej “Killer Vacation”. Obaj są gwiazdorami widowisk DCEU i dzielili plan zdjęciowy już wcześniej, w odcinku serialu “Peacemaker” (gdzie drugi z nich zagrał rolę cameo). Wakacyjna komedia powstanie dla wytwórni Warner Bros. Pictures.

Killer Vacation John Cena i Jason Momoa razem w komedii sensacyjnej

Scenariusz “Killer Vacation” przygotowują kuzyni Brian i Matt Gunn (spokrewnieni zresztą z Jamesem Gunnem, czyli showrunnerem “Peacemakera”). W przeszłości panowie napisali między innymi skrypt do “Brightburna: Syna ciemności” oraz “Podróży na Tajemniczą Wyspę”. Nie oznacza to jednak, że wiemy już, o czym opowie “Killer Vacation” – fabuła pozostaje owiana tajemnicą. Po tytule można wywnioskować, że będzie to komedia z wątkiem kryminalno-wakacyjnym.

Peter Safran i John Rickard zostali wytypowani na producentów widowiska. Źródła bliskie projektowi informują, że historia przypomina poniekąd tę znaną z “Prawdziwych kłamstw”. Nie wiadomo, kiedy rozpocznie się produkcja filmu.

John Cena i Jason Momoa mieli okazję współpracować też przy nowych odsłonach samochodowej serii “Szybcy i wściekli”. Źródła podają, że tak między nimi “zaiskrzyło”, że postanowili popracować wspólnie przy kolejnym projekcie – tym razem będą jego głównymi gwiazdami.

Warto dodać, że Cena wystąpił już niedawno w komedii o tematyce wakacyjnej. Mowa o “Vacation Friends”, czyli przeboju streamingowym Hulu i Disney+. Momoa zagrał ostatnio w filmie fantasy Netfliksa “Slumberland”, a wkrótce zobaczymy go w “Aquamanie i Zaginionym Królestwie” (premiera w 2023 roku).

Previous Article
Beau is Afraid

Nadchodzący film Ariego Astera ma nowy tytuł. Zobaczcie oficjalny plakat od A24

Next Article
The Price of Glee Chord Overstreet

Overstreet, McHale i Ushkowitz krytykują "The Price of Glee"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share