Kevin McHale o reboocie “Glee” i swoim możliwym powrocie w serialu

Glee Kevin McHale
Glee – Kevin McHale o powrocie serialu / Foto: Fox, 20th Century Fox Television

Rebooty hitowych seriali sprzed lat to dziś chleb powszedni. Tylko w ostatnich latach swoich nowych odsłon doczekały się chociażby “Pełna chata”, “Miasteczko Twin Peaks” czy “One Day at a Time”. Dziesięć lat temu na ekranach telewizyjnych królował serial Ryana Murphy’ego “Glee”. Czy ma on szansę doczekać się nowych odcinków? Oto, co ma do powiedzenia Kevin McHale.

Glee Kevin McHale powiedział, co sądzi o możliwym reboocie serialu

Kevin McHale wcielał się w “Glee” w postać Artie’ego Abramsa – rozśpiewanego licealisty, poruszającego się na wózku inwalidzkim. Miał szczęście – do obsady serialu dołączył w pierwszym sezonie i miał okazję pojawić się łącznie w stu dwudziestu odcinkach hitowej produkcji stacji Fox. Dzięki “Glee” zyskał międzynarodową popularność; był na takiej fali, że Katy Perry zaprosiła go, by wystąpił w klipie do jej kawałka “Last Friday Night (T.G.I.F.)”.

Serial zakończył swoją emisję w 2015 roku, po sześciu sezonach. Dziś często przywoływany bywa w kontekście licznych kontrowersji, związanych między innymi z konfliktami na planie. Kilku aktorów zmarło w młodym wieku (Cory Monteith, Naya Rivera, Mark Salling). Właśnie dlatego dla wielu powrót “Glee” jest bardzo wątpliwy.

Ryan Murphy powiedział niedawno, że widzi potencjał w przywróceniu “Glee”… w charakterze sztuki broadwayowskiej. O powrót do serialu zapytano też Kevina McHale’a w wywiadzie dla serwisu “Insider”. Uznał, że mógłby wrócić w reboocie, grając inną postać – nie Artie’ego:

— Nie wiem, czy Artie powinien być częścią nowego “Glee”. Nasza wiedza postępuje; nie powinienem grać postaci poruszającej się na wózku inwalidzkim. Jeśli pozwolą mi zapuścić brodę i wcielić się w inną postać, wtedy się zgodzę.

Do tematu reboota “Glee” odniósł się niedawno także Michael Thorn – prezes stacji Fox ds. rozrywki. Powiedział, że stacja zawsze będzie “celebrować” swoje ikoniczne produkcje i ma w planach “odwiedzić je ponownie”. “Jesteśmy gotowi na rozmowy na ten temat”, dodał Thorn.

Za rolę Artie’ego Kevin McHale zdobył Nagrodę Gildii Aktorów Ekranowych (w kategorii najlepszy ansambl aktorski). Był też nominowany do statuetki Teen Choice. Filmografię McHale’a zamyka odcinek serialu “American Horror Stories” pt. “The Naughty List”. “Stories” to serial produkcji Ryana Murphy’ego.

Previous Article
Avalon

Serial z Neve Campbell został skasowany przed premierą

Next Article
Piła 10 Tobin Bell

Zabójczy Jigsaw na pierwszym zdjęciu z filmu "Piła 10"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share