Zwiastun: nowa wersja “Trzech muszkieterów” z Evą Green i Martinem Casselem

Trzej muszkieterowie 2023 Zwiastun
Trzej muszkieterowie 2023 Zwiastun filmu / Foto: Constantin, Chapter 2, DeAPlaneta, Pathe

Co powiecie na nową filmową wersję prozy Alexandre’a Dumasa? Pojawił się zwiastun filmu “Trzej muszkieterowie” w reżyserii Martina Bourboulona. W gwiazdorsko obsadzonej megaprodukcji zobaczymy takie sławy jak Eva Green oraz Martin Cassel. Będzie ona podzielona na dwie części; premiera obu w 2023 roku.

Trzej muszkieterowie 2023 Zwiastun filmu z Evą Green

“Trzej muszkieterowie” doczekali się dziesiątek mniej lub bardziej znanych adaptacji. W tej z 2011 roku grali Orlando Bloom, Luke Evans i Milla Jovovich, a we wcześniejszej – z roku 1993 – pojawili się Charlie Sheen, Tim Curry i Kiefer Sutherland. Najnowsza ekranizacja będzie miała dwie części o podtytułach “D’Artagnan” oraz “Milady”. Pochodzącemu z Francji Martinowi Bourboulonowi udało się skompletować imponującą obsadę i zapewnić produkcji taki też budżet. Sami zobaczcie, jak drogo i spektakularnie przedstawia się zwiastun nowych “Muszkieterów”.

Czytaj też: Ranking – najlepsze role w karierze Evy Green

Atosa, Aramisa i Portosa grają w filmie Vincent Cassel, Romain Duris i Pio Marmaï. Eva Green otrzymała angaż do roli Milady, a Vicky Krieps gra królową Annę. Louis Garrel pojawi się jako król Ludwik XIII, a François Civil – jako D’Artagnan. Obsadę uzupełniają Lyna Khoudri, Jacob Fortune-Lloyd, Alexis Michalik i Ralph Amoussou.

Bourboulon, który jest też współautorem scenariusza, pracował w przeszłości przy filmach “Eiffel”, “Z tatą czy z mamą” oraz “Sale Hasard”. Producentami są Ignacio Segura i Dimitri Rassam. Pierwsza część dylogii ma ukazać się 12 maja 2023 roku. Druga – za rok, 13 grudnia 2023.

Previous Article
Christmas Bloody Christmas

Święty Mikołaj urządza masakrę: zwiastun slashera "Christmas Bloody Christmas"

Next Article
Wołodymyr Zełenski u Lettermana

Wołodymyr Zełenski gościem Davida Lettermana w programie Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share