Wołodymyr Zełenski gościem Davida Lettermana w programie Netfliksa

Wołodymyr Zełenski u Lettermana
Wołodymyr Zełenski u Lettermana czy Letterman u Zełenskiego? / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski jest uczestnikiem programu “Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać”. Widowisko prowadzone przez Davida Lettermana od czterech lat nadawane jest na Netfliksie. Jednego możecie być pewni: odcinek z ukraińskim prezydentem na pewno okaże się mocno poruszający.

Wołodymyr Zełenski u Lettermana. Wkrótce premiera wywiadu na Netflixie

Pełny tytuł programu streamingowego to “Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać – zaprasza David Letterman”. Odcinek z udziałem Wołodymyra Zełenskiego pojawi się w ofercie giganta VOD w przyszłym tygodniu, 12 grudnia. Będzie to wyjątkowy epizod. Prowadzący show udał się do Ukrainy, gdzie spotkał się z prezydentem. Materiał nakręcono w podziemiach metra.

Odcinek trwa sześćdziesiąt minut i nie został nakręcony w przestrzeni studyjnej, a przed niewielką publicznością. Materiał powstawał w lutym 2022 roku, tuż po rozpoczęciu inwazji rosyjskiej na Ukrainę. Letterman zapowiedział, że widzowie Netfliksa absolutnie “muszą” obejrzeć nowy odcinek. Zełenskiego nazwał “zdumiewającym człowiekiem”, który ma wiele wnikliwych rzeczy do powiedzenia.

Wołodymyr Zełenski zostanie Człowiekiem Roku 2022 według czasopisma “Time”. W przeszłości w programie Lettermana wystąpił też były prezydent USA, Barack Obama.

Odcinek specjalny emitowany będzie po zakończeniu czwartego sezonu programu. Gościli w nim między innymi Ryan Reynolds, Will Smith, Cardi B, Billie Eilish i Finneas O’Connell. Program zdobył w przeszłości cztery nominacje do nagrody Emmy.

Previous Article
Trzej muszkieterowie 2023 Zwiastun

Zwiastun: nowa wersja "Trzech muszkieterów" z Evą Green i Martinem Casselem

Next Article
Infinity Pool Zwiastun

Mia Goth i Alexander Skarsgård w obłędnym zwiastunie "Infinity Pool"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share