Eva Green kontra tajemnicza choroba. Zwiastun thrillera “Nocebo”

Nocebo Zwiastun
Nocebo Zwiastun filmu / Foto: Lovely Prod., XYZ Films, Screen Ireland, Wild Swim, RLJE

Eva Green jest gwiazdą nowego thrillera psychologicznego pt. “Nocebo” w reżyserii Lorcana Finnegana. Jest to irlandzka produkcja, w której znana z “Domu grozy” aktorka wciela się w projektantkę modową cierpiącą na nieznaną chorobę. Premiera jeszcze tej jesieni.

Nocebo Zwiastun thrillera psychologicznego z Evą Green

Eva Green wcieli się w filmie w postać projektantki mody, która cierpi z powodu tajemniczej choroby. Schorzenie sprawia, że nawet uznani lekarze rozkładają ręce i nie wiedzą, jakie podjąć leczenie. Sytuacja mocno frustruje także męża kobiety. Niespodziewanie pewnego dnia w życiu pary pojawia się pochodząca z Filipin opiekunka, która postanawia uleczyć bohaterkę za sprawą medycyny naturalnej i tradycyjnych specjałów z jej kraju. Terapia obnaży straszliwą prawdę.

Czytaj też: Eva Green – TOP 5 najlepszych ról aktorskich

Film będzie miał swoją światową premierę na festiwalu kina grozy i fantasy w Sitges 14 października tego roku, a następnie trafi do kin 4 listopada i do streamingu 22 listopada. Tytuł – “Nocebo” – odnosi się do pojęcia z obszaru farmakologii i psychologii klinicznej. Oznacza negatywne i niepożądane objawy zjawiska placebo, np. bóle głowy, nudności, bezsenność. Z pojęciem “nocebo” wiązane są też, według niektórych badań, praktyki voodoo.

Obsadę filmu, poza Evą Green, zasilają także Mark Strong, Chai Fonacier, Cathy Belton i Billie Gadsdon. Scenariusz to dzieło Garreta Shanleya (“Wiwarium”), a za zdjęcia do filmu odpowiada Polak – pochodzący ze Szczecina Radosław Ładczuk (“Babadook”, “Sala samobójców. Hejter”, “Jesteś Bogiem”).

Dorobek aktorski Evy Green zamyka serialowa produkcja “Wszystko, co lśni”, przygotowana przez BBC One i TVNZ 1.

Previous Article
Wystrzałowe wesele Zwiastun

Jennifer Lopez chwyta za karabin w komedii "Wystrzałowe wesele"

Next Article
Osobliwość Zwiastun

"Osobliwość" - zwiastun dramatu historycznego z Florence Pugh

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share