Marcin Dorociński na złotym tronie w serialu “Wikingowie: Walhalla” – zdjęcie

Wikingowie: Walhalla Marcin Dorociński
Wikingowie: Walhalla Marcin Dorociński na zdjęciu z serialu / Foto: Netflix, MGM Television, Metropolitan Films Intern.

Marcin Dorociński przeżywa obecnie chyba najlepszy moment swojej kariery. Niedawno z radością obwieścił, że wystąpił u boku Toma Cruise’a w najnowszej części dochodowej serii “Mission: Impossible”; do tego zagrał w serialu Netfliksa “Wikingowie: Walhalla”. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z wizerunkiem jego postaci.

Wikingowie: Walhalla Marcin Dorociński na pierwszym zdjęciu z serialu

Netflix kontynuuje promocję serialu “Wikingowie: Walhalla”. Z tej okazji wrzucił do sieci kilka fotosów zapowiadających nadchodzący, 2. sezon tej produkcji osadzonej w Skandynawii w XI wieku. Na zdjęciach pojawiają się starsi i znani bohaterowie oraz ci nowi. Jednym z nich jest wojownik grany przez Marcina Dorocińskiego (na razie nie znamy imienia postaci). Zobaczcie zdjęcie.

Cała Polska kibicuje Polakowi w rozwoju kariery za granicą. Na zdjęciu od Netfliksa Dorociński zasiada na tronie niczym król, otoczony strażnikami, w eleganckim stroju pasującym jak ulał do złotego siedzenia. Aż chce się powiedzieć: “Marcin, królu złoty!”. Gigant streamingowy ujawnił, że 2. sezon serialu “Wikingowie: Walhalla” zadebiutuje na naszych ekranach 12 stycznia 2023 roku. Pierwszy odcinek wyreżyserował David Frazee.

Poza Dorocińskim w serialu zadebiutuje też Florian Munteanu, grający George’a Maniakesa – bizantyjskiego uzurpatora, generała, wysokiego rangą dowódcę armii. W XI wieku uchodził za wybitnego stratega wojennego; był znany z potężnej budowy ciała i silnej muskulatury – nic więc dziwnego, że do roli wybrano Munteanu. Maniakes był też niezwykle wysoki i osoby postronne nazywały go “olbrzymem”.

W serialu grają też Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter i Bradley Freegard. Kolejny sezon “Walhalli” na pewno będzie priorytetem dla fanów opowieści o wikingach. Akcja będzie działa się po upadku miasta Kattegat.

Do międzynarodowych filmów z udziałem Marcina Dorocińskiego należą “303. Bitwa o Anglię”, “Kobieta, która pragnęła mężczyzny” czy “Operacja Anthropoid”. Dorociński pojawił się też w innym serialu platformy Netflix – “Gambit królowej” – wspólnie z Anyą Taylor-Joy.

Previous Article
Piła 10 Tobin Bell

Zabójczy Jigsaw na pierwszym zdjęciu z filmu "Piła 10"

Next Article
Ballerina Anjelica Huston

Anjelica Huston powtórzy rolę Dyrektorki w spin-offie "Johna Wicka"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share